Praha

Vážná nehoda uzavřela silnici na Slapy, jeden řidič z místa utekl

Pražští policisté vyšetřují od čtvrtečního večera vážnou dopravní nehodu, která se stala na výpadovce z metropole směrem na Slapy poblíž Jarova. Po střetu dvou vozidel se jedno převrátilo na bok a druhé skončilo mimo silnici v prostorách prodejny s přírodním kamenem. Jeho řidič z místa nehody utekl.

Nehoda se stala krátce před dvaadvacátou hodinou na rovném úseku silnice vedoucí ze Zbraslavi do Štěchovic. Po střetu dacie s protijedoucím audi, které podle stop jelo směrem od Prahy, zůstala dacia převrácená na pravý bok a audi vyjelo mimo silnici, kde prorazilo bránu do areálu prodejny kamení.

Zdroj: TN.cz

Zatím co zraněnému řidiči dacie pomohli z pomačkaného vraku kolem projíždějící řidiči, řidiči audiny se podařilo z místa nehody zmizet. Zraněný muž byl následně sanitkou převezen do jedné z pražských nemocnic. Účastníkem nehody bylo ještě třetí vozidlo, avšak jeho poškození není vážné. Příčinu nehody policisté vyšetřují. Na místo povolali i psovoda se služebním psem a po uprchlém řidiči audiny zahájili pátrání.

Související obsah

Kvůli vyšetřování a likvidaci následků nehody byla silnice zhruba hodinu uzavřena. Po zadokumentování policisté komunikaci kyvadlově zprůjezdnili. Na místě museli zasahovat i hasiči, kteří u nabouraných aut provedli protipožární opatření a zajistili úklid vozovky od trosek vozidel.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz