Naše Česko

Jaro je výzva pro naše tělo! Konečně se otevřou některá sportoviště

Jaro je výzva pro naše tělo! Konečně se otevřou některá sportoviště

S jarem konečně nastává čas udělat něco se svou fyzičkou a připravit se na léto. Navíc máme jedinečnou příležitost využít toho, že se zase otevírají některé sportovní areály. Řadu z nich ale uplynulé týdny dostaly do svízelné situace. A to nejenom majitele sportovních areálů, ale i jejich zaměstnance.

Je načase podpořit své tělo i mysl, a to nejlépe, jak můžeme. Řada z nás má totiž za sebou fyzicky ne zcela náročné období. Naše kondice je teď prakticky na nule. Nastartovat naše výkony nám proto pomohou profesionálové. To je cesta, jak nejlépe navázat na své předkoronavirové období, a rozběhnout své jarní aktivity.

Běháte? Zkuste to tentokrát s trenérem! Hrajete rekreačně beach volejbal? Domluvte se v partě a najděte si trenéra, nebo se přihlaste na některý z otevřených kurzů. Pokud to váš sportovní areál nabízí, registrujte se a předplaťte si permanentku. Sportovní areály se tak budou moci rychleji zase postavit na vlastní nohy a vám budou moci poskytovat služby po celý rok.

Víte o jakékoli iniciativě nebo aktivitě, která se snaží nastartovat ekonomiku? Máte nápad, jak pomoci lokálním podnikatelům nebo živnostníkům? Dejte nám vědět! Napište nám na nastartujmecesko@nova.cz nebo na Facebook.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz