Krimi

Hádka partnerů skončila smrtí, ženu policisté obvinili z vraždy!

Hádka partnerů skončila smrtí, ženu policisté obvinili z vraždy!
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Středočeští kriminalisté vyšetřují víkendovou hádku na Kolínsku, která měla tragický závěr. Podle vyšetřovatelů žena s nožem v ruce zaútočila na partnera. Ten zraněním podlehl. Dotyčná už si vyslechla obvinění z vraždy.

"Na základě oznámení na linku 158 vyjížděli v neděli před desátou hodinou večer jak policisté, tak i posádka zdravotníků do jednoho z bytů na Kolínsku, kde resuscitovali 43letého muže s bodným poraněním. Ten bohužel i přes poskytnutou lékařskou pomoc přímo v bytě zemřel," informovala v úterý policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Policisté hned na místě zadrželi třiatřicetiletou ženu. "Podle všeho došlo mezi partnery k hádce a zřejmě i k fyzickému napadení, kdy následně vzala žena do ruky kuchyňský nůž a zasadila partnerovi bodnou ránu do ramene. Tím mu způsobila silné krvácení a přeťala pažní tepnu," popsala Suchánková.

Dotyčná putovala do policejní cely, následně ji kriminalisté obvinili z vraždy a soud by měl velmi brzy rozhodnout o tom, zda bude na hlavní líčení čekat ve vazební cele.

Související obsah

"V rámci vyšetřování budou kriminalisté zjišťovat veškeré okolnosti a pohnutky, které ženu k tomuto jednání vedly. Kuchyňský nůž, který měla k usmrcení partnera použít, kriminalisté zajistili jako důkaz," upřesnila mluvčí.

V případě odsouzení obviněné mladé ženě hrozí v krajním případě až osmnáctiletý pobyt za mřížemi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz