Krimi

Mladík dal Sabině statisíce, vyklubal se z ní muž! Chtěl jsem vztah, popsal

Muž z Královéhradecka se na internetu seznámil se ženou, poslal jí statisíce korun, a když došlo na bližší kontakt, ukázalo se, že podvodníkem je muž. To je ve zkratce příběh jednoho nešťastníka, jehož případ teď rozplétá policie.

Láska hory přenáší, ale v tomhle případě spíš platí rčení, že je taky slepá. "Takhle hloupě jsem naletěl," povzdychl si podvedený muž, který chtěl změnit svůj život jako single. Zapnul počítač a zabrousil do seznamky.

Žena jménem Sabina se mu hned zalíbila. "Chtěl jsem vztah," popsal s tím, že jeho vyvolená najednou potřebovala půjčit peníze, ale na oplátku byla ochotná udělat cokoli. "Jestli bych jí neposlal nějaké peníze, že mně za to dá erotické video," přiznal muž.

Snímek se líbil, mladík peníze poslal a když žádal o schůzku, Sabina to odmítla. Ani to ho ale neodradilo a posílal peníze dál. "Tvrdila mi, že jí umřela maminka, že nemá peníze na pohřeb, jestli bych ji nemohl založit," doplnil.

Našel si dvě práce a věřil na lásku na celý život. Jenže za chvíli byla jedna kapsa prázdná a druhá vysypaná. Neznámé ženě naposílal celkem 300 tisíc korun. Víc už mu prý banka nechtěla půjčit.

Související obsah

Poté se obrátil na policii a brzy se ukázalo, že Sabina má poněkud hrubší hlas. Byl to muž. "Obdobné případy evidujeme dost často, ale mezi poškozenými většinou figurují ženy," informovala policejní mluvčí Iva Kormošová.

Tak, jak mladík původně věřil Sabině, teď také věří, že peníze dostane zpátky. "Obvinili jsme 35letého muže z Plzeňska z podvodu, za což mu hrozí jeden až pět let odnětí svobody," dodala Kormošová. Podle odborníků jde o odstrašující příklad nekritického myšlení při shánění životní lásky na internetu.

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz