Zajímavosti

Sídlo Harryho a Meghan v Beverly Hills odhaleno! Tady se synem žijí

Sídlo Harryho a Meghan v Beverly Hills odhaleno! Tady se synem žijí
Zdroj: Profimedia

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan žijí v Beverly Hills v luxusním sídle, které patří jedné z největších osobností Hollywoodu Tyleru Perrymu. Ve vile v toskánském stylu bydlí už od konce března, kdy se do Kalifornie přestěhovali.

Harryho a Meghan zahlédli obyvatelé Beverly Hills od doby, kdy se do města přistěhovali, jen párkrát - když venčili své psy nebo když rozváželi jídlo potřebným. Většinu času podle informací portálu Daily Mail tráví v obrovské vile, která stojí uprostřed 22akrového pozemku v prestižní čtvrti Beverly Ridge Estates.

V luxusním sídle, které stálo 18 milionů dolarů (zhruba 450 milionů korun), mají podle portálu osm ložnic a 12 koupelen. Samozřejmostí je bazén a přísně střežený vstup i hranice pozemku. Samotná čtvrť přitom disponuje bránou, kterou hlídá bezpečnostní firma.

Není jasné, zda si vévoda a vévodkyně ze Sussexu pozemek pronajímají, nebo v něm bydlí ze známosti s majitelem. Sice spolu nikdy nebyli viděni na veřejnosti, podle zákulisních zdrojů se ale měli seznámit přes moderátorku Oprah Winfreyovou, která se přátelí jak s Tylerem Perrym, tak Meghan.

Související obsah

Jisté je to, že neexistují žádné záznamy o prodeji sídla, Perry tak stále zůstává jeho vlastníkem. Harry a Meghan v něm ale žijí i se svým ročním synkem Archiem, který nedávno oslavil narozeniny. U této příležitosti se na instagramu objevilo video, ve kterém maminka Meghan chlapečkovi čte. Podívejte se:

 

"Meghan a Harry byli extrémně opatrní, aby udrželi své sídlo v L. A. v tajnosti. Jejich tým jim pomohl vybrat lokalitu velmi moudře. Beverly Ridge je skvělé místo, kde nejste vidět. Sousedé jsou většinou starší, zazobané byznys typy, které nešíří fámy," popsal zdroj portálu.

 

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz