Domácí

Žabka se rozroste o desítky prodejen po celé ČR! Nabízí i rozvoz nákupu

Žabka se rozroste o desítky prodejen po celé ČR! Nabízí i rozvoz nákupu
Zdroj: Tesco Stores ČR

Obchodní síť prodejen Žabka se těší velké oblibě mezi zákazníky, a proto se v letošním roce chystá rozrůst do dalších koutů České republiky. Rozšiřuje navíc nabídku svých služeb a ve spolupráci s Boltem si nyní můžete objednat nákup s doručením do hodiny.

 Žabka si získala své zákazníky nejenom dobrou dostupností ve městech, ale taky především dlouhou otevírací dobou. Pokud si člověk potřebuje nakoupit v noci, často je jediným dostupným obchodem. Denně má totiž otevřeno obvykle od 6 do 23 hodin.


"Obchody s potravinami hrají nezastupitelnou roli a v rozvoji maloformátových prodejen vidíme velký potenciál. V letošním roce plánujeme proto otevřít desítky nových obchodů,“ řekl Radim Lunda, generální manažer obchodní sítě Žabka.


Od začátku letošního roku otevřela Žabka dalších sedm obchodů. Poslední byl otevřen na konci minulého týdne na Praze 5 v ulici K Závěrce 2774. Mimo potravin nabízí také dobíjení telefonního kreditu, výběr hotovosti, placení složenek nebo prodej losů.

Související obsah


Už ale neplatí, že by Žabka byla typická jen pro Prahu a Středočeský kraj. "Hodláme pokračovat s naší expanzí i mimo Prahu, ve velkých českých městech vidíme nevyužitý potenciál pro naše obchody. Na tomto trhu je stále i dostatek volného prostoru, který chceme obsadit,“ doplnil Lunda.

Výhodou obchodů Žabka je totiž právě především jejich variabilita. Dokáží se přizpůsobit a vejít do téměř jakýhkoliv prostor, a přesto nabídnout vše, co zákazník k denní spotřebě potřebuje.

Související obsah

 


Žabka se stává také velmi lukrativní pro podnikatele. „Námi nabízené podmínky jsou bezkonkurenční na českém trhu. Jedná se především o minimální vstupní náklady pro všechny možné kombinace podnikání v síti Žabka,” dodal Radim Lunda.

A jaké vstupní náklady jsou potřeba? Před samotným převzetím prodejny se společně skládají nevratný vstupní poplatek ve výši deset tisíc korun a vratná jistina 20 tisíc korun. Svým franšízantům pak nabízí plně vybavené prodejny včetně veškerého zásobování.

sik, TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz