Domácí

Kamion na D1 vjel do svodidel, náklad se vysypal. V Praze se srazilo šest aut

Na 269. kilometru dálnice D1 se v úterý ráno vysypal náklad z kamionu. Podle policie se nikdo nezranil, provoz stojí v obou směrech. Na Pražském okruhu bouralo šest aut, provoz byl několik hodin omezený.

Kamion podle olomouckých hasičů krátce před šestou ranní narazil do středových svodidel a náklad železných tyčí, který vezl, se rozsypal po dálnici. "Taktéž je zde velký únik pohonných hmot. Provádíme odstranění sorbentem," informovali hasiči na twitteru.

Zdroj: HZS Olomouckého kraje

Nehoda se obešla bez zranění, zastavila ale provoz na dálnici D1 v obou směrech. Na místě jsou kromě policistů, kteří dopravu odklání přes sjezd na 264. kilometru na silnici I/55 a budou havárii vyšetřovat, také zástupci odboru životního prostředí. Uzavírka potrvá zřejmě až do půl čtvrté odpoledne.

Související obsah

  

V úterý se stala nehoda také na vytížené silnici v Praze. “Policisté aktuálně zasahují u dopravní nehody šesti vozidel na Pražském okruhu ve směru k letišti u odbočky na Ořech. Z důvodu vyšetřování dopravní nehody a odstraňování následků je v místě průjezdný pouze odstavný pruh,“ uvedla policie krátce před desátou dopoledne. Zbytky nehody se již podařilo odstranit. Podívejte se na záběry z místa:


TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Krátká zpráva

Američané se omluvili za chybný útok v Kábulu, dron zabil sedm dětí

Americké ministerstvo obrany přiznalo, že srpnový útok rakety vypálené z dronu na auto u kábulského letiště byl chybou. Zahynulo při něm deset civilistů včetně sedmi dětí. Žádná z obětí nepatřila k Islámskému státu, který se přihlásil k smrtícímu atentátu u letiště o několik dní dříve, a ve voze nebyly žádné výbušniny. Oficiální verze dosud tvrdila opak.

Píše se na Deník.cz