Videoreportáž

Porotce ze Superstar Marián Čekovský přichází s novým videoklipem

Fakt, že je Marián Čekovský vynikající hudebník, je známý. Málokdo by ale věděl, že je Marián také vášnivý motorkář. Ve své nové písni Po polnoci se rozhodl své dvě vášně spojit. Song, jenž si Marián Čekovský sám nejen napsal, ale společně s Martinem Mihalčínem i nazpíval, se stal harleyářskou hymnou. V klipu k této písni si mimo jiné zahrál i ikonický jezdec rallye Igor Drotár.

 Motorkám velká část mužů důvěřuje úplně stejně, jako svým ženám. ,,Je to láska k motorkám, chlap považuje motorku za svou ženu, důvěřuje ji. A zároveň je písnička věnovaná ženám, aby věděly, jak my chlapi prožíváme naše dětské roky ve vyšším věku a nazýváme to láskou. Ježdění na motorce je vášeň a velký relax, který si s námi užívají i motorkářky. Musím je pochválit za to, že jsou z kategorie dobrých jezdců. “

,,Motorkářská sezóna už začala a měl jsem potřebu, jako ambasador ikonické moto značky udělat hymnu, protože jsme nemohli odstartovat sezónu se vším, co k tomu patří. Také je to pocta každému motorkářovi a na počest bojovníků jako například náš kamarád. Text napsal Milan Lasica, který kdyby mohl, tak by jezdil s námi, co tedy teď není možné, ale někdy být může,“ říká Marián.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Videoreportáž

Důležité Události

Krátká zpráva

Soudní dvůr EU: Rusko je zodpovědné za vraždu Litviněnka

Za smrt Alexandra Litviněnka je zodpovědné Rusko, uvedl Soudní dvůr EU. Bývalý ruský agent, ze kterého se později stal občan Británie, zemřel v Londýně v roce 2006 na otravu poloniem. Vyšetřování Spojeného království v roce 2006 došlo k závěru, že zabití pravděpodobně schválil prezident Vladimir Putin. Rusko nadále odmítá jakoukoliv spojitost se smrtí svého bývalého agenta.

Píše se na Deník.cz