SuperStar

Vrací se oblíbená pěvecká soutěž! Porotci se budou střídat v hlídání dětí

Vrací se oblíbená pěvecká soutěž! Porotci se budou střídat v hlídání dětí
Zdroj: Nova.cz

Fanoušci fenoménu SuperStar mohou opět jásat! Televize Nova a Markíza se spojí, aby letos v září divákům přinesly další ročník nejslavnější a nejúspěšnější hudební talentové soutěže. Chybět nebude ani osvědčená a oblíbená porota, která zazářila v minulém ročníku, a to ve složení Leoš Mareš, Patricie Pagáčová, Pavol Habera, Monika Bagárová a Marián Čekovský. Porota se ovšem občas rozšíří o nečekané posily!

Nejúspěšnější hudební talentová show SuperStar odstartuje na obrazovkách televize Nova a Markíza už v září a vítěze čeká pohádková výhra v hodnotě dva miliony korun. Diváci se opět mohou těšit na skvělou zábavu, soutěžící, kteří jim už v castingových kolech vyrazí dech svým talentem, ale i na ty, kteří je i porotu pobaví.

"SuperStar je nejúspěšnější pěvecká talentová show v Čechách i na Slovensku a já pevně věřím, že v tomto nadcházejícím ročníku navážeme na úspěch minulé sezóny. Těším se, že spolu s mým týmem, perfektně sladěnou porotou a oběma televizemi Novou i Markízou, budeme opět stát při zrodu nových potencionálních hvězd našeho šoubyznysu," říká kreativní producent a režisér SuperStar Pepe Majeský.

Tentokrát budou v porotě dvě novopečené maminky, a to herečka Patricie Pagáčová a zpěvačka Monika Bagárová. Obě vtipkují na sociálních sítích, že jejich ratolesti Bibianu a Rumiu budou hlídat strejdové Leoš Mareš a Pavol Habera. Monika ale navíc tvrdí, že její Ruminka je skvělá parťačka při natáčení castingů. Takže možná bude mít porota jeden, nebo i dva malé hlasy navíc.

Související obsah

V minulém ročníku Monika Bagárová byla těhotná a závěru se soutěže účastnila jen na dálku. "Mám neskutečnou radost z natáčení nové řady, protože po roce, který byl ze společenských a pro mě i osobních důvodů o izolaci, se zase vracím k lidem a ke své profesi. Těším se na celý tým a jsem moc zvědavá na nové talenty," říká členka poroty Monika Bagárová.

I Patricie Pagáčová se už nemůže dočkat. "Musím říct, že mi loni celá SuperStar neskutečně přirostla k srdci, takže nabídka vrátit se zpět do stejné party mi udělala ohromnou radost a moc se na celé natáčení těším."

To Leoš Mareš se těší mimo jiné i na atmosféru živých přenosů: "Mám obrovskou radost, že můžu znovu pracovat na dalším ročníku SuperStar, že zůstala stejná porota jako loni a že si soutěžící tentokrát konečně užijí ty správné LIVE přenosy s diváky."

"SuperStar otevírá dveře pěveckým talentům na Slovensku i v Česku, díky této show se uplatňují v hudebním průmyslu, a to je skvělé. Je mi ctí být opět v porotě SuperStar. Těším se i na své kolegy, na maminku Moniku a Patricii i na Leoše a Paľa," říká Marián Čekovský.

Matador poroty Pavol Habera se při natáčení nikdy nenudí. "V roce 2005, když jsme začínali dělat první slovenskou SuperStar, jsem ani náhodou nepředpokládal, jak úspěšný tento projekt bude, a už vůbec jsem nepomyslel na to, že v roce 2021 budu stále sedět v porotě. A musím říct, že jsem se nikdy nenudil. Těším se znovu na štáb, na další porotce, a hlavně na zpěváky."

Podívejte se na nejnovější fotky porotců:

 

Vítězkou pěvecké soutěže Superstar 2020 se stala Barbora Piešová. Připomeňte si rozhovor ve Snídani s Novou: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz