OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

OptikDoDomu vyšetří váš zrak a pomůže s výběrem brýlí. To vše u vás doma!

Skvělou službu OptikDoDomu už dobře znáte z našeho vysílání. Je to první oční optika, která k vám přijede kamkoliv a zadarmo.

Teď ale tato ryze česká společnost přichází s další báječnou novinkou. Od června vám také vyšetří zrak. U vás doma – bez čekání a bez rizika nákazy.

Rodinná firma OptikDoDomu již více než 10 let šetří zákazníkům čas i peníze. Díky této unikátní službě se totiž nemusíte trmácet do kamenné oční optiky a tam ještě navíc čekat, než na vás přijde řada. OptikDoDomu přiveze bohatou kolekci dioptrických brýlí, kamkoliv si budete přát. Skutečně. V dočasnou oční optiku se může proměnit váš obývák, chalupa nebo kancelář. Z vašich nejbližších nebo známých se pak stanou designoví poradci. V klidu a pohodlí vám řeknou, které brýlové obruby vám sluší nejvíc.

Značkové dioptrické brýle za méně než 2 000 Kč
Oční specialista se navíc bude věnovat jen a jen vám. Rád zodpoví vaše otázky a doporučí také to, která z aktuálních akčních nabídek srazí už tak příznivé ceny dioptrických brýlí ještě níž.

OptikDoDomu si totiž nechává vyrábět brýlové obruby napřímo a podle vlastních návrhů. Proto má pod naprostou kontrolou nejen design a kvalitu, ale také cenu. Do té se díky promyšlenému konceptu nepromítají marže distributorů a překupníků. A když k tomu všemu připočteme opravdu výhodné slevové akce, kompletní dioptrické brýle můžete pořídit za méně než 2 000 Kč.


Právě teď totiž OptikDoDomu dává 90% slevu na brýlové obruby. Jak ji získat? Stačí si vybrat jakákoliv skla s úpravami a použít slevový kód FTBIO0A. Ale nákup neodkládejte. Tato fantastická akce platí jen do konce června.

Mile budete překvapeni i rychlostí dodávky. OptikDoDomu má vlastní zábrusové centrum, a proto se z nových brýlí budete radovat do 5 pracovních dnů.

Zní to lákavě? Stačí vyplnit kratičký formulář a OptikDoDomu se vám brzy ozve a domluví si s vámi setkání.

První mobilní vyšetřovna zraku v ČR
V začínajících horkých dnech přichází OptikDoDomu s opravdu žhavou novinkou. Od června k vám může dorazit nejen oční specialista s brýlovou kolekcí, ale také optometrista. Ten si na váš zrak posvítí ve zbrusu nové mobilní vyšetřovně.

Už žádné ztrácení času v čekárnách. U OptikDoDomu si jednoduše domluvíte přeměření zraku přímo před vaším bydlištěm nebo kanceláří. Když si objednáte optometrické vyšetření v pojízdné vyšetřovně, ušetříte nejen svůj čas, ale také se nemusíte obávat, že něco chytnete od ostatních pacientů v čekárně nebo od dalších zákazníků v kamenné oční optice. Vyšetření totiž probíhá v předem stanovenou dobu, a tak se zájemci o měření zraku nepotkávají. OptikDoDomu navíc velmi důsledně dodržuje preventivní hygienická opatření.

Máte pocit, že hůř vidíte? Přestávají vám stávající dioptrické brýle vyhovovat? Objednejte si screening zraku v pojízdné vyšetřovně a dozvíte se pravdu o stavu vašich očí. A co víc! Na každého, kdo si nechá vyšetřit zrak u OptikDoDomu, čeká slevový poukaz na nákup brýlí u této české společnosti. Chcete vědět více o mobilní vyšetřovně zraku? Sledujte stránky OptikDoDomu, kde postupně přibývají informace o této přelomové novince.

Komerční článek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz