Krimi

Po Plzni šel nahý muž s malými dcerami. Jedna byla také svlečená

Obrovské pozdvižení zažili v pátek odpoledne lidé v centru Plzně. Ulicemi se procházel nahý muž, na sobě měl jen boty a roušku. Za ruku vedl dvě nezletilé dcery, z nichž jedna byla také nahá. Podle policie byl muž opilý.

Policisté na Americkou třídu vyjížděli kolem páté odpoledne. "Vyjeli jsme  prověřit oznámení o nahém muži s nahými dětmi. Na místě jsme opravdu popsaného muže nalezli a celý případ si následně převzali policisté," uvedla pro portál krimi-plzen.cz mluvčí strážníků Jana Pužmanová.

Naháče, který šel po ulici se svými malými dcerami, našli policisté na zastávce MHD U Práce. Kromě toho, že neměl žádné oblečení kromě roušky kolem krku a bot, byl navíc těžce opilý. Policisté mu v dechu naměřili 2,53 promile alkoholu.

Podle svědků, které citoval portál, se 34letý otec snažil policii namluvit, že žádný zákon neporušil, protože roušku má on i jeho dvě dcery. Ty byly ve věku zhruba dvou a pěti let.

Související obsah

Starší z dívek byla také nahá a v ruce držela zmrzlinu, mladší měla na sobě lehké šaty. Co muže vedlo k tomu, aby se svlékl, zatím není jasné. Policisté dali jemu i holčičce oblečení a všechny tři poté odvezli na policejní stanici. Pro dívky si následně přijela matka.

Muž je podezřelý z výtržnictví a také ohrožování výchovy dítěte. Policisté případ vyšetřují a kontaktovali také orgán sociálně-právní ochrany dětí (OSPOD).

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz