Zahraničí

Vévodkyně Kate zuří! Kvůli odchodu Harryho a Meghan má více práce

Vévodkyně Kate zuří! Kvůli odchodu Harryho a Meghan má více práce
Zdroj: Profimedia

Poté, co se princ Harry a jeho manželka Meghan rozhodli pro odchod z královské rodiny, vévodkyně Kate za ně převzala část jejich povinností. Přestože byla zpočátku ráda a těšila se na nové výzvy, nyní se ukázalo, že je toho na ni moc.

Obrovská pracovní zátěž totiž vévodkyni vyčerpává a podle zdroje z jejího blízkého okolí vyloženě zuří. Nemůže se totiž věnovat svým třem dětem tak, jak by chtěla.

"Princ William s manželkou Kate chtěli být praktičtí rodiče a svým dětem se věnovat. Odchod Harryho a Meghan jim to však značně zkomplikoval,“ citoval deník Daily Mail blízkou přítelkyni manželského páru.

Podle příznivců královské dvojice bylo rozhodnutí prince Harryho velmi sobecké a výrazně ovlivnilo rodinný život jeho bratra Williama.

Související obsah

Přestože pandemie koronaviru zasáhla také Velkou Británii a královský pár byl se svými dětmi v izolaci, i tak se snažili v této nelehké době být svému národu na blízku a podpořit ho. Často pořádali nejrůznější online konference a virtuální vystoupení.

Manželský pár častěji zveřejňoval také fotky a videa svých dětí. Podle deníku to bylo zejména proto, aby Britové viděli, jak bude vypadat budoucnost královské rodiny.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz