Naše Česko

Živý koncert přímo u vás v obýváku! Užít si ho můžete už v pátek večer

Živý koncert přímo u vás v obýváku! Užít si ho můžete už v pátek večer
Zdroj: Profimedia

Nemáte program na páteční večer a rádi byste si ho zpříjemnili poslechem živé muziky? Vaše přání budiž splněno! Po sérii živých přenosů přichází v páteční večer poslední z nich, tak si ho nenechte ujít!

Koncertů se ještě nějakou dobu nedočkáme, ale aspoň částečně nám to může vynahradit jejich online přenos. Projekt Živák do obýváku se bude v pátek loučit posledním živým přenosem. Tak buďte u toho a pusťte si kapely v 20:00 přes online vysílání

S projektem Živák do obýváku přišli v době pandemie v Příbrami. Měl všem alespoň částečně zpříjemnit chvíle strávené doma. Programu se ujali především příbramští umělci a posledním bude právě páteční koncert. Když už my nemůžeme za kulturou, přišla kultura za námi.

Související obsah


Závěrečný program bude mít ve své režii dvojice kapel Dekolt a Drops. Dekolt přinese žánrově nevyhraněnou hudbu, usměrněnou pouze rámcem akustické sféry, která v sobě mísí prvky folku, popu a rocku. Drops vás rozproudí svou hardrockovou muzikou.


„Většinu přenosů jsem osobně sledoval a počty diváků byly úžasné. Zkusil jsem je porovnávat i s přenosy z jiných míst v ČR a čísla Živáku byla nadprůměrná. Sám jsem mohl „ochutnat“ i jiné hudební styly," uvedl starosta města Jan Konvalinka.

sik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Naše Česko

Důležité Události

Píše se na Deník.cz