Zajímavosti

Princ Harry si na facebooku založil tajný profil! Dal si zvláštní jméno

Princ Harry si na facebooku založil tajný profil! Dal si zvláštní jméno

Britský princ Harry si založil profil na facebooku. Vystupoval pod pseudonymem, pravidelně ale sdílel své fotky a informace o svém životě. Před několika lety si profil smazal, britská média o tom ale informovala až nyní.

Britský princ Harry s manželkou Meghan si pečlivě chrání soukromí a nechtějí, aby byl jejich syn Archie veřejnou osobou. Odstřihli se dokonce od královské rodiny a chtějí žít po svém, bez neustálé pozornosti celého světa. Řadu lidí tak může překvapit, že si Harry založil profil na sociální síti.

Na facebooku byl přitom britský princ aktivní přes čtyři roky a nasbíral zhruba 400 přátel. Někteří z nich patřili k nejbohatším a nejslavnějším osobnostem v Británii. Harry na svém profilu sdílel to, co každý jiný - třeba i fotky s nyní už expřítelkyní Chelsy Davyovou. Informuje o tom portál Daily Mirror.

Harry ale samozřejmě na sociální síti nebyl pod svým pravým jménem. Používal pseudonym Spike Wells. Přezdívku Spike mu dali přátelé kvůli vlasům, které mu trčí na všechny strany. Wells pak může být odkaz na jeho otce Charlese, prince z Walesu, což zní podobně.

Kromě jména si Harry vymyslel také místo, kde se narodil. Na profilu stálo, že pochází z města Maun v Botswaně. Právě tam vzal později vévoda ze Sussexu tehdy ještě herečku Meghan Markleovou na první společnou dovolenou. Maun už ale navštívil dříve, mimo jiné i s Chelsy.

Související obsah

Spike Wells také pravidelně střídal profilové fotky. Byl mezi nimi snímek ježka, lemura z animáku Madagaskar nebo dítě s ryšavými vlasy, které se drží za hlavu s komentářem "ó bože, jsem zrzek!" Na další profilovce byli tři muži v kloboucích, jeden z nich Harry.

Další indicií k tomu, že šlo opravdu o profil britského prince, je, že v přátelích má i Harryho dobrého kamaráda Arthura Landona. Kdo by chtěl ale Spikea Wellse vyhledat a poslat mu žádost o přátelství, bude zklamaný. Autor si profil vymazal už v roce 2012.

Syn Harryho a Meghan oslavil před nedávnem první narozeniny. Podívejte se na roztomilé video:

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz