Krimi

První slova matky po smrti Tadeáška: "Nebyla jsem skvělá máma."

První slova matky po smrti Tadeáška: "Nebyla jsem skvělá máma."
Zdroj: AKTU.cz

Policie zveřejnila informaci, že propouští oba dva lidi, které vyslýchala v souvislosti s případem smrti čtyřměsíčního Tadéáška z Mělnicka. Matka chlapečka zároveň na svém profilu vydala prohlášení.

Tragická zpráva o smrtí malého miminka oběhla celé Česko v sobotu odpoledne. Jeho maminka podle policie usnula v pátek odpoledne na chvíli v parku a mezitím zmizel kočárek i s malým miminkem. Jeho tělo bylo nalezeno v sobotu odpoledne. Policie o nálezu nezevřenila další detaily.

Nicméně podle vyjádření mluvčí šla na místo na základě získaných informací - takže tam policii dovedla buď nějaká stopa, nebo svědectví. Zároveň ale v neděli po provedení pitvy vyloučili kriminalisté cizí zavinění a propustili dva lidi, které v souvislosti s případem vyslýchali.

Související obsah

A jedním z těch lidí byla pravděpodobně maminka malého Tadéáška. Ta vzápětí napsala na svůj profil na sociální síti vzkaz všem, kteří jí posílali nevybíravé vzkazy. "Pro všechny informované: Policie dnes prokázala, že se nejednalo o mé zavinění a propustili mě. Takže nechte můj profil na pokoji, bude dřív nebo později smazán,“ napsala na facebook.

"Lituji toho, že jsem nebyla skvělá máma, kterou jsem měla být. Je mi strašně líto, že jsem na malou chvíli usnula a malý nikde. Modlila se, aby se našel. Ale ta zpráva mi vyrvala srdce. Bohužel čas nevrátím. Chtěla bych ho mít znovu v ruce a držet ho. Je strašný přijít o část mě. Pro ty, co si o mně udělali názor, bych chtěla poprosit, aby mě aspoň v tuto dobu nechali být a nepsali tak hnusné věci. Děkuji," dodala.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz