Zahraničí

Seniorka měla rozhazovat v parku maso s hřebíky! Nachytal ji strážník

Důchodkyně z Dunajské Stredy je obviněná z pokusu týrání zvířat. V místním parku totiž měla rozhazovat masové návnady, do kterých napíchala hřebíky. Přímo při činu ji přistihl strážník.

"Slaninu a kuřecí maso si žena připravila doma a propíchala ho hřebíky. Následně v parku, kde chodí lidé na procházky se svými mazlíčky, je rozhazovala na každém kroku,“ píší tvnoviny.sk.


Jeden pes dokonce návnadu sežral. Majitelka naštěstí rychle zareagovala a vzala jej k veterináři. Tomu se na poslední chvíli podařilo hřebík z břicha vyoperovat.


"V momentě, kdy se hřebík dostane do trávícího traktu, zvíře nemůže přežít,“ řekl veterinář Miroslav Faga.

Související obsahSeniorky si v parku všiml strážník ve chvíli, kdy něco vyhazovala z košíku. Když k ní přišel blíže, zjistil, že v něm má nákup. Pod ním však ukrývala velmi nebezpečnou návnadu.


Žena, která měla podle policistů rozhazovat maso s hřebíky přibližně tři měsíce, se ke všemu přiznala. Je obviněná z pokusu týrání zvířat a hrozí jí až pět let vězení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Rakouští poslanci schválili povinné očkování

Rakouská Národní rada ve čtvrtek schválila povinné očkování, informoval list Nau. Vakcinace proti covidu se má u našich jižních sousedů začít vymáhat 1. února. Dosud nenaočkované má motivovat také loterie, v níž bude 1,4 miliardy eur (téměř 34 miliard korun). Zákonu musí dát zelenou ještě Spolková rada.

Píše se na Deník.cz