Domácí

Muž chtěl zachránit kamaráda ze strže. Nakonec tam spadl taky! VIDEO

Nepříjemný zážitek má za sebou jednapadesátiletý muž z Brna. Během víkendové procházky Řeckovicemi uklouzl z kraje srázu a spadl do sedmimetrové hloubky. Volání o pomoc zaslechl jeho známý, který tam nakonec spadl taky.

Ve snaze vytáhnout kamaráda z hluboké strže uklouzl muž na rozmoklém terénu a spadl ze srázu také. Městskou policii o celé situaci informovala kolemjdoucí, která událost ohlásila.

"Strážníci se hned po příjezdu na místo ujistili, že muži ve strži nejsou vážně zranění,“ řekl mluvčí městské policie Pavel Šoba.

Hlídka využila při záchraně velmi netradiční pomůcku. Tou bylo dlouhé psí vodítko, které jeden ze strážníků pevně sevřel a druhý se spustil opatrně dolů. Oběma uvízlým pak zespodu pomáhal, aby bez větších potíží vystoupali nahoru.

Související obsah

Jednapadesátiletý chlapík při pádu ztratil peněženku a chtěl se pro ni vrátit. Strážník se proto nabídl, že se po ni poohlédne. Naštěstí se mu ji brzy podařilo v hustém porostu najít.

Jeden z mužů si poranil obličej a natrhl ucho. Sanitka ho poté odvezla na vyšetření do Úrazové nemocnice. Druhý vyvázl bez zranění.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz