Domácí

Dvojice myla maso v kašně. Mleté i v celku. Strážníci jen zírali! VIDEO

Mírně řečeno nezvyklý pohled se naskytl v úterý vpodvečer hlídce brněnských strážníků, kterou k Janáčkovu divadlu přivolal pozorný svědek. Městští policisté tu totiž nachytali dvojici, která ve zdejší kašně omývala syrové maso.

"Hlídce, která tam muže a ženu zastihla, se naskytl pohled na sáčky, tašky, krabičky a dokonce i plastový lavor naplněný masem. Maso bylo v celku i mleté a strážníci odhadli, že ho může být přibližně osm kilogramů," přibližuje bizarní incident mluvčí brněnské městské policie Jakub Ghanem.

Jenže dvojice s sebou měla i další "propriety". "Kolegové si všimli i dvou pytlů s pečivem a přibližně tří kilogramů zeleniny. Při omývání masa dvojici přímo přistihli, takže třiatřicetiletý muž ani o rok mladší žena nic nezapírali. Přiznali se, že syrové maso si takto připravují k opékání na chatě," pokračuje ve vyprávění Ghanem.

Související obsah

Strážníci požádali o příjezd pracovníka Veřejné zeleně města Brna, aby vyhodnotil, jestli návštěvníkům parku nehrozí zdravotní riziko, což se naštěstí nepotvrdilo.

"Dvojici potom vyzvali, aby s oplachováním masa přestala, a případ postoupí ke správnímu orgánu pro důvodné podezření ze znečištění veřejného prostranství," uzavřel mluvčí strážníků popis bláznivé události.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz