Domácí

Příměstské tábory jsou už téměř plné! Tady je ještě volno. PŘEHLED

Příměstské tábory jsou v posledních letech mezi rodiči velmi oblíbené. Pokud tam své děti chcete poslat i letos, měli byste si pospíšit. Řada z nich je už teď totiž obsazená. Redakce TN.cz proto připravila přehled táborů v jednotlivých krajích, kde jsou ještě volná místa.

Praha a Středočeský kraj


Action Park příměstský tábor

Děti od sedmi do třinácti let můžete poslat do Action Parku, který se nachází v Praze Lahovičkách. Čeká je tam sportovně zaměřený program, který je navíc obohacený o různé výtvarné a kreativní aktivity. Podle informací TN.cz ještě jednotlivé termíny nejsou plně obsazené. Cena pětidenního příměstského táboru je 3 999 Kč. Termíny naleznete na webu.

Moving World – Moving Camp

Miluje vaše dítko tanec? Pokud ano, tak taneční tábor v centru Prahy je tou správnou volbou. Společnost Moving World připravila pro děti ve věku od pěti do dvanácti let pohybové a kreativní týdenní kurzy. Každý trvá od pondělí do pátku. Všechny termíny, které jsou zveřejněné na webových stránkách, nejsou ještě plně obsazené. Cena kurzu je 3950 Kč za jedno dítě na jeden týden.


Stream of Dance

Volná místa má také příměstský tábor tanečního studia a skupiny Stream of Dance, který je určený pro děti ve věku od 7 do 13 let. Termín táboru je od 24. do 28. srpna a bude se konat ve sportovním centru PartyFit v Praze 8. Pro velký zájem přidávají ještě termín od 10. do 14. srpna. Cena je 2900 Kč.

www.streamofdance.cz


Kreativní příměstský tábor ve Velkých Popovicích

Tábor je pro všechny holky a kluky, kteří se chtějí naučit různým kreativním technikám jako je pletení, tkaní a podobně. Jedná se o pětidenní program, který vyjde na 2850 korun. Děti mohou rodiče přihlásit na kterýkoli termín uvedený na webu.

Související obsah


Jihočeský kraj


Letní příměstský tábor s Beruškou

V termínu od 27. do 31. července jsou volná místa také v příměstském táboru ve Strakonicích. Ten je určený pro děti od šesti let, a kromě tvoření a různých her, pořadatelé slibují také hudební vyžití. Cena je 1400 korun. Více informací naleznete na www.rcberuska.cz.

Letní příměstské tábory Šikulka 2020

Rozmanitý program čeká děti v Českých Budějovicích. Podle informací jsou ještě mnohé termíny tamějšího příměstského tábora volné. Jsou určené pro děti od 4 do 7 let a od 8 do 12 let. Tábor vyjde na 2200 korun. Termíny jsou dostupné ke shlédnutí na webu.
 


Plzeňský kraj


Příměstské tábory Plzeň s výtvarným zaměřením

Podle informací dostupných na webu hlásí volná místa také firma Výtvarno. Tématem tábora je především malování a tvořivost. Nabízí pět termínů a všechny programy jsou pro děti ve věku od 6 do 15 let. Pětidenní tábor vyjde na 2500 Kč a je možné dítě přihlásit i na jednotlivé dny za 500 korun.

Příměstský fotbalový kemp v Plzni

Firma Tresorsport z. s. pořádá fotbalový tábor pro chlapce ve věku od 10 do 14 let. Kemp proběhne od 20. do 24. července v Areálu TJ Slovan Spoje Plzeň. Cena, která zahrnuje také pitný režim, oběd a svačinu činí 3700 korun. Přihlášku naleznete zde.
 

Příměstské tábory v dalších krajích naleznete na následující straně.

 


Karlovarský kraj


Příměstský tábor Tajemný vesmír

Mateřské centru v Karlových Varech pořádá ve dvou turnusech speciálně zaměřený tábor na vesmír v Tuchnické škole pro děti od 4 do 14 let. A hlásí posledních pár volných míst. Cena za jeden turnus je 2400 korun. Informace jsou dostupné na webových stránkách.

Příměstský tábor Aš – Indiánské léto

Dobrodružství na indiánské stezce mohou zažít děti z Aše nebo blízkého okolí. Holky i kluci ve věku od 6 do 13 let se dozví mnohé ze života Indiánů, vytvoří si vlastní totem a vymyslí dokonce svůj pokřik. Tábor se koná od 17. do 21. srpna v Městském domě dětí a mládeže Sluníčko v Aši. Přihlásit můžete dítě online na těchto webových stránkách.
 


Ústecký kraj

Příměstský tábor Ústí nad Labem

Své dítě můžete přihlásit také do příměstského táboru, který se koná poblíž Krušných hor, u zatopeného lomu Oprám. Termíny jsou ještě volné a můžete využít buďto celých pět dnů, nebo svého potomka přihlásit pouze na jeden den. Tábor je vhodný pro chlapce a dívky ve věku od 6 do 14 let. Cena za jeden den je 480 korun. Další informace naleznete na webu.

Příměstské tábory s výtvarným zaměřením v lese

Klubík v lese u Děčína pořádá příměstské tábory s výtvarným zaměřením. Děti si každý den v lese vyzkouší různé výtvarné techniky a postupy v přírodě. Tábor je určený pro děti ve věku od pěti do dvanácti let a stojí 1900 korun na týden. Volné termíny naleznete na www.klubvlese.cz.
 

Související obsah


Liberecký kraj


Digipříměšták - Příměstský tábor s digitálními technologiemi v Liberci

Zábavný prázdninový týden pro fanoušky elekroniky a digitálních technologií pořádá společnost Team Test v Liberci ve dvou termínech. Na oba je stále možné děti od osmi let ještě přihlásit. Cena je 3299 korun.

www.teamtest.cz

Příměstské tábory Beach Liberec

Dny plné sportu, her, zábavy a neskutečných zážitků pod vedením kvalifikovaných trenérů nabízí pro děti Beach club Liberec. Na každém z termínů je ještě pár volných míst a cena je 2300 korun. 

www.beachliberec.cz
 


Královehradecký kraj


Dětský letní příměstský lezecký tábor

Lezecká stěna v Hradci Králové organizuje letní příměstské tábory, které jsou vhodným řešením, jak aktivně vyplnit volný čas dětí. Volná místa jsou ještě v termínu od 20. do 24. července a děti se mohou těšit na různé soutěže, malování nebo také výuku lezení. Cena táboru 3290 korun.

www.stenahk.cz

Letní sportovní příměstský tábor

Do 12. června můžete děti přihlásit na letní sportovní příměstský tábor, který pořádá oddíl Florbal Náchod. Tábor je vhodný pro děti od 5 do 14 let a vybrat si můžete ze čtyř turnusů. Cena je 1900 Kč, více informací včetně termínů naleznete zde.
 


Pardubický kraj


Příměstský tábor Aqaucentrum Pardubice

Pro všechny děti, které rády sportují a mají rády vodu a plavání, připravilo Aquacentrum v Pardubicích příměstský tábor. Cena za týden je 2000 korun a přihlášku je možné podat elektronicky na webu. Tábor je určený pro děti od 5 do 12 let.

Léto s dobrodruhem Letokruhem

Dětský klub Letokruh v České Třebové pořádá letní příměstské tábory pro děti od 3 do 7 let, které čeká bohatý program v zázemí lesního klubu. Volné termíny i s cenou naleznete na www.letokruh-klub.cz.
 


Kraj Vysočina


Retro tábor… Když mobily nebyly

Plavecký oddíl Laguna Třebíč z. s. nabízí pro děti ve věku od 5 do 12 let příměstské tábory, na které ještě svého potomka můžete přihlásit. Dopoledne děti čekají dvě plavecké lekce a odpoledne program podle určitých témat. Cena je 1950 Kč. Formulář naleznete na webu www.plaveckyoddiltrebic.cz.

Příměstský tábor Pejsek a Kočička

V Havlíčkově Brodě se děti od 4 do 9 let mohou zúčastnit tematicky zaměřeného příměstského tábora v termínu od 10. do 14 srpna. Ten bude probíhat přímo v prostorách MaMMacentra. Více informací včetně přihlášky naleznete na webu.
 


Jihomoravský kraj


Letní příměstský tábor s jógou a angličtinou

Výukové centrum Helen Doron English Brno střed spolu se studiem dětské jógy Yoga Brno připravilo pro děti léto plné zábavy, pohybu a hravé angličtiny. Na oba termíny lze děti od 4 do 10 let ještě přihlásit a cena činí 3790 korun. Více informací včetně přihlášky naleznete na webu.

Související obsah

Z pohádky do pohádky

Volná místa jsou také na pětidenním příměstském táboře v Hájence Břeclav. Tábor je určený pro menší děti ve věku od pěti do devíti let a vyjde na 3000 korun. Další informace jsou dostupné na webu.
 


Olomoucký kraj


Příměstské soustředění Aletického klubu Olomouc

Pokud vaše dítě miluje běhání, míčové hry a sport vůbec, příměstské soustřední v Olomouci pro něj bude ideální. V termínu od 13. do 17. července jsou ještě volná místa. Cena je 1900 korun a podrobnější informace naleznete na stránkách www.atletikaolomouc.cz.

Malí kouzelníci

Druhý ročník zážitkového příměstského tábora na motivy knihy J. K. Rowlingové Harry Potter a Tajemná komnata pořádá Sportcentrum – dům dětí a mládeže Prostějov. Pokud máte doma malého čaroděje nebo čarodějku ve věku od 6 do 10 let, pošlete je na tento tábor, který se koná od 29. 6. do 3. 7. Stojí 2200 korun a na webu ještě hlásí volná místa.
 

 
Moravskoslezský kraj


Příměstský tábor na koňském sedle

V prostředí Dětského ranče v Hlučíně čeká děti týdenní výuka, kde se naučí například základy jezdectví na koni. Tábor se koná od 20. do 24. července a stojí 3800 korun. Více informací naleznete na stránkách ostravského Domu dětí a mládeže.

Příměstský tábor Frýdek-Místek s tanečním studiem Dancepoint

Děti z Frýdku-Místku a okolí si mohou užít příměstský tábor, kde je čeká spousta zábavy, výletů a zajímavého tvoření. Cena pětidenního tábora je v případě registrace od 1. června 1990 Kč, od 1. 7 2090 korun. Více informací a počet volných míst naleznete zde.
 


Zlínský kraj


Příměstský tábor Záchranář

Záchranářský tábor je vhodný pro děti ve věku od 7 do 14 let. Během týdne se děti dozví mnoho zajímavých informací o českém integrovaném záchranném systému. Zároveň se pod vedením a dohledem zdravotní sestry naučí, jak někomu pomoci. Tábor se koná ve Zlíně od 20. do 24. července a zatím je stále možné na něj děti přihlásit. Cena je 2000 Kč, další informace jsou dostupné na webu.

Kouzelná země skřítků

Pro děti ve věku od 3 do 6 let připravila firma Tokaheya s. r. o. příměstský tábor v Holešově za 1800 korun. Táborníci zažijí pestrou směs aktivit a her, které budou tvořivé i zábavné. Informace rodiče naleznou na www.tokaheya.cz.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz