Zahraničí

Turista utíkal před psem a spadl do studny. Zachránili ho po šesti dnech

Turista utíkal před psem a spadl do studny. Zachránili ho po šesti dnech
Zdroj: ENEX

Nepříjemný zážitek si odveze z pobytu na Bali turista ukrajinského původu, který místo cestování strávil necelý týden uvězněný na dně studny. Nešťastně do ní spadl při útěku před divokým psem.

Turistu, který na ostrově Bali v Indonésii minulý týden při útěku před divokým psem spadl do studně, zachránili až po dlouhých šesti dnech. Při pádu si zlomil nohu a nebylo v jeho silách se odtamtud dostat. Informovala o tom agentura AP.

Devětadvacetiletý Robert Jacob Matthews, který měl u sebe ukrajinský pas, ale britský řidičák, spadl do studny hluboké čtyři metry na začátku minulého týdne. "Přežil díky tomu, že pil vodu ze studny," sdělil tamní policejní náčelník.

Související obsah


Až po šesti dnech uslyšel farmář jeho volání o pomoc, a tak okamžitě přivolal další vesničany. Ti turistovi poskytli jídlo a chtěli ho zachránit pomocí lana, jenže to nebylo kvůli jeho zranění možné.


Matthewsovi proto ze studny pomohl až tamní tým pátrací a záchranné služby. Záchranáři se za ním do studny spustili a následně zraněného muže vytáhli a přepravili na ošetření do nemocnice.

sik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz