Zajímavosti

NUMEROLOGIE na týden: Starosti, pak geniální nápady a příliv energie

NUMEROLOGIE na týden: Starosti, pak geniální nápady a příliv energie
Zdroj: Getty Images

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovala rozbor na nadcházejících sedm dní speciálně pro čtenáře TN.cz. Přečtěte si, co vás v tomto týdnu čeká.

15. 6. 2020


V pondělí vám přibudou nějaké starosti, které naruší váš program nebo běžný život. Snažte se vše dělat jednoduše, zbytečně nekomplikujte a nekombinujte, nikam byste se tím nedostali. Přílišným přemýšlením znásobí hlava svou hmotnost a mohla by vás pak zbytečně bolet. Zaměřte své myšlenky na jasný, konkrétní a praktický cíl, naivní přání vyškrtněte.

16. 6. 2020


V úterý okouzlíte svými geniálními myšlenkami nebo přebujelým nadšením všechny ve svém okolí. Nelétejte si však až příliš v oblacích, občas bude potřeba vyvážit hlavu i nohy, též logiku a intuici nebo práci a rodinu. Nezadaným přeje štěstí na cestách. Překonejte chuť na sladké, zlenivělo by tělo a plány by zůstaly jen v myšlenkové podobě.

17. 6. 2020


Od středečního rána stoupá hladina energie. Zažijete jen málo jednotvárných okamžiků, do života vám vejde spoustu nových informací, příležitostí či lidí, na které je však potřeba podívat se v pravém světle. Vše má dvě strany, dvě tváře, něco bude dobře skrýváno, v něčem háček. Opatrnost je na místě. Vše má původ v minulosti, jen si vzpomenout, že jste již něčím podobným prošli.

18. 6. 2020


Ve čtvrtek se do všeho pustíte s neskutečnou vervou a odhodláním. V žádném případě se nebudete chtít svazovat ani pravidly, ani člověkem. Experimentování se dnes stává vzrušujícím koníčkem. I když vaše mysl překypuje bujným fantazírováním, praktické a bezpečné bude jen něco. Proto přehodnoťte začátek každého úmyslu, než abyste v budoucnu řešili následky a komplikace.

19. 6. 2020


V pátek můžete přijít k nějakému bohatství, i když to nemusí být v podobě materiální či finanční. Možná se setkáte s někým, kdo obohatí váš život, po dočtení knížky přehodnotíme dosavadní žebříček, dočkáte se toužebného otěhotnění anebo objevíte cestu ke splnění vašich přání. Odpoledne vám pomůže a odlehčí, když si na chvíli lehnete a budete jen tak brouzdat ve své hlavě, myšlenkách a vizích.

20. 6. 2020


Sobota je úžasná na cestování a poznávání. Můžete se ale ocitnout v situaci, kdy budete odkázáni sami na sebe a nezbude nic jiného, než se obejít bez cizí pomoci. V jakkoli složitější krizi však vždy ožijete a se střídáním optimistických i dramatických výstupů nakonec vše zdárně vyřešíte. Z paměti vám dnešní den nikdo nevymaže a budete na něj často a dlouho vzpomínat.

21. 6. 2020


V neděli přichází čas uvědomit si, co všechno jste se během života již naučili, co dobře ovládáte, jaké máte zkušenosti a zda se nebojíte tento potenciál už v praxi používat a mít z něj i zisky, nejen výdaje. Můžete zažít překvapení v podobě setkání s dlouho neviděným člověkem, s nímž pak navážete přátelství, prohloubíte náklonnost anebo mezi vámi zažehne milostná jiskra.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Píše se na Deník.cz