Zahraničí

Podezřelý z vraždy Maddie promluvil. V jeho karavanu našli hrozné věci

Podezřelý z vraždy Maddie promluvil. V jeho karavanu našli hrozné věci
Zdroj: TV Nova

Usvědčený pedofil Christian Brueckner je podle německých kriminalistů hlavním podezřelým v případu zmizelé Madeleine McCannové. Rodiče dívenky měli obdržet dopis od prokuratury o tom, že jejich dcera je po smrti. Život jí měl vzít právě Brueckner, který však přes svého právníka vzkázal, že to není pravda. Policie zároveň prohledala jeho karavan a našla šokující věci včetně osmi tisícovek zvrácených fotek dětí.

Christian Brueckner podle svého právníka „odmítá jakoukoliv účast“ na případu záhadně zmizelé Maddie McCannové, píše britský list Daily Mail. Němečtí kriminalisté ho považují za hlavního podezřelého. Prokurátor Hans Christian Wolters oznámil, že má v rukou dostatek důkazů o dívčině smrti. Zatím je ale prý nemůže zveřejnit.


„Už tady máme případ vraždy, nikoliv zmizení,“ prohlásil Wolters. 

Související obsah


Zatímco usvědčený pedofil popírá vinu, vyplavalo na povrch, co policie našla v jeho 10metrovém karavanu. Ten mu zabavili už v roce 2016 a odpovídá prý popisu vozu, jímž měl cestovat po Portugalsku v období, kdy se po Maddie slehla zem.


Jak informovala německá televize Spiegel, v karavanu bylo několik dětských plavek. Brueckner žádné potomky nemá. Na šesti paměťových kartách policisté objevili přes 8 tisíc souborů, většinou šlo o fotografie a videa zneužívání nezletilých.


Wolters tvrdí, že rodiče Maddie dostali od prokuratury dopis. V něm jim měla oznámit, že je jejich dcera po smrti. Kate a Gerry McCannovi to však popřeli s tím, že se jedná o „jednoznačnou lež“.

Související obsah


Brueckner si momentálně odpykává trest za prodej drog. Už v červenci by se měl dostat na svobodu. Policisté ho chtějí usvědčit z vraždy Maddie ještě předtím, než se tak stane.

drz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz