Domácí

Nezodpovědné chování! Otec vzal do baru malé dítě. Nechal ho tam a utekl

Nezodpovědné chování! Otec vzal do baru malé dítě. Nechal ho tam a utekl
Zdroj: Getty Images

V jednom z českobudějovických barů bylo v pondělí večer živo. Otec tam s sebou vzal šestiletého synka a obtěžoval ostatní hosty. Nakonec utekl ještě před příjezdem hlídky městské policie a chlapečka tam nechal.

Do baru na Pražské třídě v Českých Budějovicích přišel v pondělí po deváté hodině večer 44letý muž a po svém boku měl opravdu neobvyklý doprovod - svého šestiletého synka. A přestože měl s sebou dítě, alkoholu se nebránil. Podle oznámení, které strážníci obdrželi, byl muž podnapilý a obtěžoval ostatní hosty v baru.

Ještě před příjezdem hlídky strážníků z baru utekl. Malé dítě tam ale nechal samotné. "Hlídka neprodleně předala pomocí radiostanice popis muže svým kolegům a ti ho zanedlouho v okolí nalezli. Poté se za doprovodu strážníků do baru vrátil," uvedla městská policie.

Související obsah

Otec strážníkům tvrdil, že si chlapce měla v baru vyzvednout jeho matka, ale odešla bez něj. Hlídka se pokoušela s ženou telefonicky spojit, nicméně bez úspěchu. Na místo tak byla přivolána pracovnice sociálky, která se bude případem dál zabývat. Muž mezitím nadýchal 1,8 promile.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz