Domácí

Hoch se v Praze napíchl na venkovní sušák! Hasiči jej museli odstřihnout

Hoch se v Praze napíchl na venkovní sušák! Hasiči jej museli odstřihnout
Zdroj: Profimedia

Hasiči a záchranáři vyjeli ve čtvrtek v Praze k malému chlapci, který se napíchl na sušák. Se středně těžkým zraněním skončil v nemocnici.

Kusem železa od sušáku na prádlo si propíchl ruku devítiletý chlapec ve čtvrtek dopoledne v pražských Letňanech. Hasiči z Holešovic přijali hlášení krátce před půl jedenáctou a okamžitě vyrazili na místo.


Podle informací hasičů se jednalo o venkovní sušák. "Dítě bylo vyproštěno pomocí pákových nůžek, předáno do péče záchranné služby a dali jsme mu dráčka Záchranáčka," uvedli hasiči na sociálních sítích.

Související obsah


"Na místě jsme chlapce ošetřili, zajistili a při vědomí jsme jej transportovali na Bulovku na dětskou chirurgii," řekla mluvčí záchranářů Jana Poštová. Jednalo se o středně těžké poranění.

Hošík na odrážedle ujel mámě, objevil ho cyklista. Podívejte se na loňské záběry pražských strážníků:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz