Zahraničí

Princ William slaví 38. narozeniny! Pochlubil se novými fotkami s dětmi

Princ William slaví v neděli své 38. narozeniny! K této příležitosti se rozhodli potěšit fanoušky britské královské rodiny radostným snímkem vévody Williama a jejich tří dětí.

Oslavovat může princ William v neděli nejenom své 38. narozeniny, ale také den otců, který letos připadl právě na 21. června. Jako již tradičně se rodina nezapomněla podělit o společnou fotografii, která zobrazuje pyšného trojnásobného tatínka se svými dětmi. 


"Vévoda a vévodkyně z Cambridge jsou velmi potěšeni, že s vámi mohou sdílet novou fotografii vévody spolu s princem Georgem, princeznou Charlotte a princem Louisem k příležitosti narozenin prince Williama," uvedli na svém twitterovém účtu vévoda a vévodkyně z Cambridge.

Související obsah


Radostný snímek pořídila vévodkyně Kate už dříve v červnu v Norfolku. Zachycuje usměvavého prince Williama spolu s dětmi na houpačce a při hře v přírodě  a je nepochybně jako stvořený do rodinného alba vzpomínek.


Princ William z Walesu, vévoda z Cambridge je synem prince Charlese a zesnulé princezny Diany. Narodil se 21. června roku 1982 a je po svém otci Charlesovi v pořadí druhým následníkem trůnu. S Kate se oženil 29. dubna 2011. O ruku ji požádal téměř deset let poté, co se spolu poprvé setkali. Jejich první syn George se narodil 22. července 2013 a stal se tak v pořadí třetím dědicem britské koruny.
 

sik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz