Domácí

Manželka hlídá dceru a má tři promile, hlásil muž policii

Manželka hlídá dceru a má tři promile, hlásil muž policii
Zdroj: Městská policie Pardubice

K opilé matce s dítětem museli v pondělí vyrážet strážníci z Prahy 5. Po příjezdu nalezli ženu nedaleko dětského hřiště, jak popíjí víno se svou kamarádkou. Dechová zkouška ukázala skoro tři promile.

Strážnici na lince 156 přijali v pondělí v podvečer oznámení o podnapilé ženě s dítětem. Oznamovatelem byl manžel, který se se ženou právě rozvádí.

"Na dětském hřišti v Praze 5 se nachází silně podnapilá žena, která má u sebe osmiletou dceru, oznámil na linku 156 její manžel a otec dítěte.“ informuje mluvčí pražských strážníků Jiřina Ernestová.

Muž po příjezdu strážníkům tvrdil, že se bojí o bezpečí své dcery, jelikož se žena, když se opije, prý chová velmi agresivně. Strážníci dali ženě, která seděla nedaleko dětského hřiště se svou kamarádkou a popíjela víno, dýchnout. Přístroj ukázal skoro tři promile. Podle slov manžela měla být dotyčná pod vlivem údajně třetí den po sobě. 

Související obsah

"Při čekání na příjezd hlídky státní policie začala žena svého muže urážet a vyhrožovat mu násilím,“ doplnila Ernestová. Muži zákona ji tak naložili a odvezli na záchytku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz