Domácí

Manželka hlídá dceru a má tři promile, hlásil muž policii

Manželka hlídá dceru a má tři promile, hlásil muž policii
Zdroj: Městská policie Pardubice

K opilé matce s dítětem museli v pondělí vyrážet strážníci z Prahy 5. Po příjezdu nalezli ženu nedaleko dětského hřiště, jak popíjí víno se svou kamarádkou. Dechová zkouška ukázala skoro tři promile.

Strážnici na lince 156 přijali v pondělí v podvečer oznámení o podnapilé ženě s dítětem. Oznamovatelem byl manžel, který se se ženou právě rozvádí.

"Na dětském hřišti v Praze 5 se nachází silně podnapilá žena, která má u sebe osmiletou dceru, oznámil na linku 156 její manžel a otec dítěte.“ informuje mluvčí pražských strážníků Jiřina Ernestová.

Muž po příjezdu strážníkům tvrdil, že se bojí o bezpečí své dcery, jelikož se žena, když se opije, prý chová velmi agresivně. Strážníci dali ženě, která seděla nedaleko dětského hřiště se svou kamarádkou a popíjela víno, dýchnout. Přístroj ukázal skoro tři promile. Podle slov manžela měla být dotyčná pod vlivem údajně třetí den po sobě. 

Související obsah

"Při čekání na příjezd hlídky státní policie začala žena svého muže urážet a vyhrožovat mu násilím,“ doplnila Ernestová. Muži zákona ji tak naložili a odvezli na záchytku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Soudní dvůr EU: Rusko je zodpovědné za vraždu Litviněnka

Za smrt Alexandra Litviněnka je zodpovědné Rusko, uvedl Soudní dvůr EU. Bývalý ruský agent, ze kterého se později stal občan Británie, zemřel v Londýně v roce 2016 na otravu poloniem. Vyšetřování Spojeného království v roce 2016 došlo k závěru, že zabití pravděpodobně schválil prezident Vladimir Putin. Rusko nadále odmítá jakoukoliv spojitost se smrtí svého bývalého agenta.

Krátká zpráva

Kanadské volby podle předběžných odhadů vyhrál Justin Trudeau

Liberální strana získá v kanadských parlamentních volbách dostatek křesel, aby vytvořila další menšinovou vládu, předpovídá veřejnoprávní televize CBC. Konzervativci v čele s Erin O'Toolem už uznali porážku. Liberály vede 49letý Justin Trudeau, který poprvé zvítězil ve volbách v roce 2015. Podle CBC liberálové obsadí okolo 157 křesel z celkových 338, tedy stejně jako v roce 2019. Pro většinu v parlamentu je potřeba získat 170 křesel.

Píše se na Deník.cz