Krimi

Do vězení nechtěl, ukryl se za skříní. Na těle měl připevněné dva nože!

Za skříní se před policisty schovával v jednom chrudimském bytě muž, který nechtěl nastoupit do vězení. Podle policistů šlo o nebezpečného a ozbrojeného pachatele.

Dveře otevřela žena, která tvrdila, že je doma s dítětem sama. Policisté tomu ovšem nevěřili a vtrhli dovnitř. V jednu chvíli to tak skutečně vypadalo, prázdné místnosti i chodba. Jenže stačilo se podívat za nábytek. Devětadvacetiletý muž se schoval za skříň.

Jelikož šlo o nebezpečného pachatele, musela do bytu vrazit chrudimská pořádková jednotka. Ukázalo se, že obavy byly skutečně na místě. Muž měl na těle připevněné dva nože, nesundával je ani doma. Ve věznici už na něj dva týdny čekali, odsouzený byl za krádeže. Ale trest nenastoupil, takže po něm policisté vyhlásili pátrání.

Související obsah

Teď je jasné, že kromě zhruba tříletého vězení si bude muset odsedět i něco navíc. Policie muže dobře zná. Stejná chrudimská jednotka ho zadržela i loni v březnu. Živil se jako dealer drog a u sebe nosil několik vrhacích nožů, hvězdici a taky teleskopický obušek.

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz