Zahraničí

Harry s Meghan mají novou práci. Obří plat si budou muset zasloužit

Harry s Meghan mají novou práci. Obří plat si budou muset zasloužit
Zdroj: Profimedia

Princ Harry se svou manželkou Meghan si našli nové zaměstnání. Mladý pár podepsal smlouvu s americkou agenturou Harry Walker a plánují si vydělávat jako řečníci. Svůj honorář si však budou muset náležitě zasloužit.

"Jedná se o agenturu se sídlem v New Yorku, která, jak sama uvádí, je jednou z předních talentových agentur na světě. Zastupuje například Baracka a Michelle Obamovi, nebo Oprah Winfreyovou,“ píše Daily Mail.

Manželský pár podepsal kontrakt, podle kterého mají za jednu přednášku dostat okolo jednoho milionu liber (přibližně 29 milionů korun). Podle odborníků se však budou muset nepochybně podělit také o příběhy ze života královské rodiny, aby si výši svého honoráře obhájili.

Související obsah

"Nikdo nezaplatí tolik peněz, aby je slyšel mluvit o genderové rovnosti, nebo životním prostředí,“ řekla expertka na královskou rodinu Ingrid Sewardová.

Zaměstnání by mohlo být pro mladou dvojici velice lukrativní. Očekává se, že by v budoucnu mohli nabízet své služby jako hlavní řečníci také pro velké korporace a komunitní fóra.

Podle informací deníku měli v lednu Obamovi radit Harrymu s Meghan ohledně plánování jejich života mimo královskou rodinu. Je tedy patrné, že se od nich nechali inspirovat a napodobili tak způsob, kterým se Obamovým podařilo vybudovat úspěšný život po Bílém domě.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz