Zahraničí

Harry završil nezávislost na královské rodině. Nastupuje do nové práce

Zdá se, že princ Harry to s nezávislostí na královské rodině myslí smrtelně vážně. Svědčí o tom nástup do nového zaměstnání, konkrétně do firmy, která se zabývá duševním zdravím.

Vévoda ze Sussexu nastupuje na vedoucí pozici do společnosti BetterUp věnující se duševnímu zdraví a koučování. Informoval o tom britský deník The Independent.

Zastávat bude manažerskou funkci. Zapojí se také do rozhodování o strategii produktů společnosti a charitativních příspěvcích. Dříve byl princ Harry voják z povolání.

Oblast duševního rozvoje je mu ale zjevně bližší. V minulosti už několikrát hovořil o vnitřním boji, který sváděl po náhlém úmrtí své matky princezny Diany. V té době mu bylo 12 let.

Související obsah

Nástup do nového zaměstnání je završením Harryho cesty za nezávislostí na královské rodině. Od královských povinností odstoupil spolu s manželkou Meghan v roce 2020, kdy se přestěhovali do Kalifornie. Začátkem letošního roku manželé potvrdili, že k předchozímu životu se již nevrátí.

V únoru pár oznámil, že čeká druhé dítě. Po synkovi Archiem budou mít Harry s Meghan holčičku. Více informací se dozvíte v reportáži TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz