Krimi

Pokus o znásilnění zachytila kamera. Policisté hledají útočníka

Kriminalisté na Mladoboleslavsku pátrají po muži, který se podle všeho chtěl pokusit znásilnit 34letou ženu. Incident se odehrál v úterý v ranních hodinách. Napadená zrovna mířila do zaměstnání. Nakonec se jí podařilo utéct. Všechno zachytily bezpečnostní kamery.

 Krátce před osmou ráno spěchala napadená žena z Mladé Boleslavi do práce. V ulici Na Šafranici jí strhl útočník v roušce kabelku a natlačil ji na zeď. Za křiku se mu snažila vysmeknout, poprvé ale marně.


Muži ji objal a silou se pokoušel o co nejtěsnější kontakt. Nakonec se jí s vypětím všech sil podařilo vymanit z násilníkova sevření a z místa utéct.

Incident trval půl minuty, na útěk se dal také útočník. Vyděšená žena utekla do práce, kde se psychicky zhroutila. Její nadřízený bez váhání zalarmoval policii.

Související obsah


"Při útěku si agresor strhl z obličeje roušku. A my nyní prosíme případné svědky, kteří ho na kamerovém záznamu poznají, aby kontaktovali linku 158," řekla TV Nova mluvčí mladoboleslavských policistů Lucie Nováková.


Muž vypadá na přibližně 25 let a měří asi 170 až 175 centimetrů. Má hnědé vlasy a modré oči. Při přepadení mluvil česky. Na sobě měl džínové kraťasy, šedé triko s barevným potiskem a na zádech černý batoh. Na lýtku pravé nohy má výrazné tetování

drz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Slovensko chce prodloužit lockdown do 16. prosince

Celoplošný lockdown pro všechny by měl na Slovensku pokračovat ještě do 16. prosince, navrhuje tamější ministerstvo zdravotnictví. V pondělí to bude schvalovat vláda, informoval portál TVnoviny.sk. Potom by se uzávěra týkala už jen nenaočkovaných. Pro lidi s vakcinací nebo pro ty, kteří prodělali covid-19, by se část obchodů a služeb otevřela. Od 25. prosince by se přidaly i hotely, restaurace mají zůstat zavřené.

Krátká zpráva

Rakousko má nového kancléře

Dosavadní ministr vnitra Karl Nehammer se v pondělí stal kancléřem Rakouska. V čele vlády nahradil Alexandera Schallenberga. Stal se tak třetím kancléřem za poslední dva měsíce. Schallenberg nahradil v této pozici 11. října Sebastiana Kurze. Ten skončil kvůli podezření z korupce. Poté, co Kurz z politiky odešel, rozhodl se rezignovat i Schallenberg.

Píše se na Deník.cz