Domácí

Muž měl opíjet nezletilou příbuznou své partnerky, pak ji podle policie zneužíval

Muž měl opíjet nezletilou příbuznou své partnerky, pak ji podle policie zneužíval
Zdroj: Thinkstockphotos

Policisté obvinili 43letého muže z Jesenicka, který měl v posledních měsících zneužívat nezletilou dívku, ve větší míře ji měl opíjet. Také po ní požadoval intimní fotografie. Hrozí mu osm let ve vězení.

Závažných skutků se měl muž dopouštět v posledních čtyřech měsících, kdy podle policie sexuálně zneužíval nezletilou příbuznou své partnerky.

Dívku měl líbat, objímat a osahávat na intimních místech. Podle policie s ní také byl v kontaktu na sociálních sítích a požadoval po ní fotografie obnaženého těla. "Na oplátku" jí pak posílal své nahé fotografie.

"Když byla dívka u nich na návštěvě, podával jí 43letý muž ve větší míře alkoholické nápoje. Situace, kdy byla dívka opilá, vždy zneužíval k osahávání. Tohoto jednání se obviněný dopustil i přesto, že znal skutečný věk dívky," sdělila mluvčí policie Tereza Neubauerová.

Související obsah

Muž čelí obvinění ze spáchání zločinu pohlavní zneužití a přečinů ohrožování výchovy dítěte a podání alkoholu dítěti. V případě uznání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na osm let.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz