Domácí

Posun v případu zneužití 11leté dívky! Policie má nové záběry podezřelého

Pátrání po neznámém muži, který měl v Hostivaři osahávat teprve 11letou dívku, pokračuje. Policistům se podařilo zajistit další záznamy podezřelého mladíka, který s dívkou nastoupil do výtahu. V případě, že byste ho poznali, kontaktujte policii.

Případ se stal v neděli 24. května letošní roku. 11letá dívka nastoupila do výtahu s cizím mužem. Nebála se, jelikož jde o dům, ve kterém je kolem 100 bytů.

Po chvíli se na ni měl muž vrhnout a začít ji osahávat v oblasti rozkroku, stehen a hýždí. Po zastavení výtahu dívka s pláčem utekla do bytu, kde se svěřila matce.

Od té doby po pachateli pátrají kriminalisté, kterým se podařilo zajistit záznamy zachycující muže, který s dívkou do výtahu nastoupil. Mělo se jednat o mladšího muže štíhlé postavy, který byl vysoký asi 175 cm a měl delší hnědé vlasy k uším. Na obličeji měl bílý respirátor s červenými ventily a oblečený byl do světle modrých džínů a zelenomodré mikiny nebo bundy.

Díky usilovné práci se následně podařilo zajistit další kamerové záznamy, na kterých je podezřelý mladík zachycen.

Související obsah

"Proto touto cestou žádáme širokou veřejnost o pomoc! V případě, že muže na kamerových záznamech poznáte nebo víte, kde by se mohl zdržovat, kontaktujte neprodleně tísňovou linku 158 nebo se obraťte na kteroukoliv služebnu PČR," informovala mluvčí policie Hana Křížová.

V případě dopadení a odsouzení hrozí pachateli až osmiletý trest odnětí svobody.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz