Zahraničí

Upálím ji a pak znásilním, měl Johnny Depp prohlásit o exmanželce

Upálím ji a pak znásilním, měl Johnny Depp prohlásit o exmanželce
Johnny Depp s exmanželkou Amber | Zdroj: Profimedia

Začal nejostřeji sledovaný soud světa showbyznysu letošního roku. Americký herec Johnny Depp zažaloval britský deník za tvrzení, že mlátil svou exmanželku Amber Heardovou. Procesu se účastní i ona, protože novináři vycházeli z jejích nařčení Deppa z domácího násilí.

Johnny Depp chce očistit své jméno, a tak zažaloval britský bulvární deník. Ten o něm v minulosti psal jako o násilníkovi, který týral svou někdejší manželku Amber Heardovou. Novináři přitom z jejích tvrzení, za která na ni herec také podal žalobu a letos v březnu vyhrál.

Spor řeší londýnský Vrchní soud a předpokládá se, že proces neskončí dřív než za tři týdny. První stání proběhlo v úterý, ve středu bylo o poznání dramatičtější, píše portál dailymail.co.uk. Probírala se třeba elektronická korespondence mezi Deppem a britským hercem Paulem Bettanym, známým z filmů o Avengers.

Tomu měl psát, že Heardovou hodlá upálit. "Hned potom znásilním její ohořelé tělo, abych se ujistil, že je vážně mrtvá," stálo v jedné ze zpráv, jak zaznělo u soudu. Podle právních zástupců představitele kapitána Jacka Sparrowa psal v takovém duchu pouze "žertem".

Související obsah

Když v úterý Depp vysvětloval důvody, proč se rozhodl s Heardovou nechat rozvést, v síni nevěřili svým uším. Poslední kapkou prý bylo vykonání velké potřeby do jejich manželské postele. Z její strany mělo jít o vtip. Herec také přiznal, že vyhrožoval usmrcením jejího psa v mikrovlnné troubě, údajně si rovněž dělal pouze legraci. Naopak popřel, že by zvíře za jízdy autem vystrkoval z okna.

Depp a Heardová se seznámili v roce 2011 během natáčení filmu Rumový deník, kde si zahráli milence. Vzali se v roce 2015, manželství vydrželo pouhý rok. 

Podívejte se na záběry, které se u soudu také přehrávaly. Depp na nich zuří a údajně je opilý:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz