Krimi

Kamion náhle vyjel ze silnice a smetl chodkyni, pak odjel pryč! VIDEO

Děsivá nehoda se stala ve čtvrtek odpoledne u severočeských Teplic. Kamion tu náhle vyjel z frekventované silnice a smetl chodkyni. Šofér ovšem podle svědka vážně zraněné ženě nepomohl a odjel pryč. Policii se přihlásil až posléze.

"Srazil ji, přejel ji ještě návěsem, vrátil se zpět na silnici a ujel. Lidi mu přitom ukazovali, že srazil člověka. Klečet u té paní a na telefonu mít dispečerku záchranky celých deset minut, než přiletěl vrtulník, bylo to nejhorší, co jsem kdy zažil," svěřil se na facebooku Petr Tengler.

Zraněná chodkyně se prý asi po pěti minutách probrala a "už jen naříkala, brečela a řvala bolestí," popsal Tengler s tím, že doufá, že sražená žena přežije.

Že k nehodě opravdu došlo, potvrdil v pátek ráno na dotaz TN.cz policejní mluvčí Daniel Vítek. "Vše se odehrálo přibližně ve 13:40 na silnici I/13 v Srbicích (obec těsně u Teplic) nedaleko benzínky. Chodkyně utrpěla vážná zranění a do nemocnice ji převážel vrtulník," řekl Vítek.

Související obsah

Bližší okolnosti srážky s odkazem na probíhající prověřování policista příliš komentovat nechtěl. Připustil ale, že řidič kamionu z místa opravdu kousek poodjel.

"Jeho totožnost známe, přihlásil se na linku 158 a počkal na náš příjezd. Žádné obvinění dosud nepadlo, veškeré okolnosti nehody nyní zjišťujeme," uvedl Vítek.

Mluvčí záchranky Prokop Voleník upřesnil, že kamion srazil starší ženu, kterou přivolaný vrtulník transportoval do traumacentra nemocnicev Ústí nad Labem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz