Domácí

Po Jihlavě chodil naháč. Roztrhaly se mi montérky, řekl strážníkům

Městskou policii v Jihlavě zaměstnal případ muže, který se procházel za bílého dne nahý po centru města. Byl opilý a poté, co se odmítal obléknout, ho strážníci zadrželi. Muž skončil v psychiatrické nemocnici.

Nahý muž procházel ulicemi Jihlavy krátce po poledni. Vůbec mu nevadilo, že kolem byli další lidé, nevnímal je. Nahý se promenádoval v ulici Matky Boží, tedy v samém historickém centru Jihlavy.

Aby netropil další pohoršení, přijeli na místo strážníci. "Když jsme ho zadrželi, tak řekl ze měl roztrhané montérky, takže je někde hodil do popelnice a dal šel nahý," uvedl pro TV Nova zástupce ředitele jihlavské městské policie Stanislav Maštera.

"Nechtěl se oblékat a nechtěl následovat strážníky," vysvětlil Maštera. Muž se pokoušel utéct, a tak ho muži zákona museli zpacifikovat. Na první pohled byl opilý. Následně nadýchal přes 5 promile.

Související obsah

"Na místo byla přivolána rychlá záchranná služba, která si muže převzala, následně ho umístila do psychiatrické nemocnice," dodal Maštěra s tím, že nic podobného jihlavští strážníci nepamatují.

V Jihlavě je přitom tento muž známou firmou, problémy nedělal poprvé. Kvůli nudistické procházce krajským městem je podezřelý z výtržnictví.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz