Krimi

Skončilo vyšetřování brutální vraždy barmanky. Podezřelému hrozí doživotí

Vyšetřování brutální loupežné vraždy barmanky v Humpolci na Vysočině je u konce. Před půl rokem ji měl podle policie ubodat místní dělník. Muži v případě odsouzení hrozí až doživotní trest.

 Psal se pátek 13. prosince 2019, když v jedné z humpoleckých restaurací v noci brutálně zavraždili 58letou barmanku. Smutek za matku dvou dětí tehdy drželo celé město.


"Byla to nejhodnější ženská na celým světě, co u nás tady žila," vzpomínal pro TV Nova jeden ze známých servírky. "To byla tak vynikající ženská..." posteskl si další.


Žena měla mnoho řezných a bodných ran na hlavě, krku a především v oblasti břicha. Vrah si po činu z místa odnesl peníze i nějaké věci. Kriminalisté ještě ten den zadrželi muže, kterého z činu podezírají. Soudce ho následně poslal do vazby.


V Humpolci pracoval jako dělník. Se servírkou se dobře znal. I večer před tragédií měl v restauraci popíjet. Vyšetřování vraždy je u konce.

Související obsah


Muž se podle informací televize Nova k činu doteď nepřiznal. Měl, ale poranění, které nedokázal vysvětlit. Kriminalisté během vyšetřování našli i vražednou zbraň.


"Měl u sebe i nějaké věci, které pocházejí z té restaurace," řekl vedoucí kriminalista Pavel Kubiš.


V minulosti byl několikrát soudně trestán, jednou dokonce za pokus o vraždu. Tehdy dostal 10letý trest. I proto mu v případě odsouzení hrozí až doživotí. Soud by mohl začít ještě během letních prázdnin.

drz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Británie kvůli šíření omikronu zpřísní protipandemická opatření

Britský premiér Boris Johnson ve středu oznámil zpřísnění některých opatření v důsledku prudkého nárůstu případů mutace omikron. Nová opatření označil jako "plán B" na poražení covidu během zimy. Od pátku budou na většině veřejných míst povinné roušky a od příštího týdne vláda nařizuje práci z domova lidem, kteří na to mají podmínky. Vstup na hromadné akce bude možný jen s potvrzeným očkováním nebo negativním testem.

Krátká zpráva

Diplomatický bojkot zimní olympiády v Pekingu podpoří i Kanada

Kanada se připojí ke Spojeným státům, Velké Británii a Austrálii v diplomatickém bojkotu zimních olympijských her v Pekingu, řekl ve středu kanadský premiér Justin Trudeau. Oznámení přišlo poté, co Bílý dům spolu s australskou a britskou vládou potvrdily diplomatický bojkot zimních her v únoru na protest proti porušování lidských práv v Číně. Čína slíbila, že bude reagovat "pevnými protiopatření".

Píše se na Deník.cz