Zahraničí

Pašeráci nosili pytle s drogami přes pláž, kde se opalovaly desítky turistů

Pašeráci nosili pytle s drogami přes pláž, kde se opalovaly desítky turistů
Zdroj: TV Nova

Na pláži Benamara mezi španělskými letovisky Estepona a Marbella se vylodila skupinka pašeráků drog. Vůbec jim nevadilo, že překládku dělají za bílého dne a před zraky desítek turistů. Balíky s marihuanou naskládali do přistaveného auta ještě před příjezdem policie. Informoval o tom britský portál metro.

Nečekané zpestření dovolené čekalo na turisty, kteří zavítali do španělské Andalusie. Zhruba desetičlenná skupinka pašeráků marihuany se odhodlala k vyložení nákladu přímo na pláži. Kvapný přesun zboží natočila jedna z britských turistek.

Incident se odehrál na pláži Benamara. Skupina pašeráků přistavila motorový člun k pláži plné turistů. Jeden po druhém rychle přesouvali balíky s marihuanou k přistavenému terénnímu autu.

Podle portálu metro jeden z pašeráků dokonce vyhrožoval muži, který v tu dobu držel v ruce telefon, že pokud zavolá policii, zabije ho. Podle svědků z místa se osazenstvo vozu, který si přijel pro zásilku drog, po pláži pohybovalo už od rána.

Související obsah

Sprintující pašeráci stihli balíky s drogami přesunout ještě před příjezdem mužů zákona. Podobná situace se na stejném místě už jednou odehrála. Loni v září byl také natočen gang mužů, kteří přepravovali konopí z motorového člunu do přistaveného auta. Celý přesun prý trval sotva tři minuty.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Slovensko chce prodloužit lockdown do 16. prosince

Celoplošný lockdown pro všechny by měl na Slovensku pokračovat ještě do 16. prosince, navrhuje tamější ministerstvo zdravotnictví. V pondělí to bude schvalovat vláda, informoval portál TVnoviny.sk. Potom by se uzávěra týkala už jen nenaočkovaných. Pro lidi s vakcinací nebo pro ty, kteří prodělali covid-19, by se část obchodů a služeb otevřela. Od 25. prosince by se přidaly i hotely, restaurace mají zůstat zavřené.

Krátká zpráva

Rakousko má nového kancléře

Dosavadní ministr vnitra Karl Nehammer se v pondělí stal kancléřem Rakouska. V čele vlády nahradil Alexandera Schallenberga. Stal se tak třetím kancléřem za poslední dva měsíce. Schallenberg nahradil v této pozici 11. října Sebastiana Kurze. Ten skončil kvůli podezření z korupce. Poté, co Kurz z politiky odešel, rozhodl se rezignovat i Schallenberg.

Píše se na Deník.cz