Krimi

Válka taxikářů? Firma nabízí odměnu 100 tisíc kvůli napadení řidiče!

Válka taxikářů? Firma nabízí odměnu 100 tisíc kvůli napadení řidiče!
Zdroj: Profimedia

V jihočeské metropoli nejspíš vypukla válka taxikářů. Svědčí o tom příspěvek na facebooku jedné ze zdejších taxislužeb. Firma nabízí odměnu sto tisíc za informace vedoucí k vypátrání těch, kteří měli v pátek zaútočit na jednoho z jejích řidičů.

"Nabízíme odměnu 100 000 Kč za informace či důkazy, které by usvědčily objednavatele a útočníky z napadení řidiče naší taxislužby OK TAXI z pátečního večera okolo 22. hodiny, které se odehrálo u KD Slávie," píše společnost na sociální síti.

Přihlásit se prý můžou i samotní útočníci, protože taxislužbě jde hlavně o to dostat se k člověku, který za útokem stojí. "Útočníci u nás v autě něco zapomněli, takže nebude těžké si informace ověřit," tvrdí OK Taxi.

Související obsah

Že v uvedeném čase a poblíž zmíněného kulturního domu mělo k napadení taxikáře opravdu dojít, potvrdila na dotaz TN.cz v neděli odpoledne policejní mluvčí Lenka Krausová.

"Máme hlášené údajné napadení taxikáře. Bohužel aktuálně nemám k dispozici podrobnosti, takže nevím, zda věc řešíme jako přestupek, či trestný čin. Neznám ani případnou škodu," uvedla policejní mluvčí.

Redakce TN.cz chtěla další podrobnosti zjistit i přímo od taxislužby, uvedené telefonní číslo ale opakovaně nikdo nezvedal.

Taxikáři jsou obětmi trestných činů i jindy. Více v reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz