Domácí

Drsný zákrok! Pro opilého agresora si došla zásahová jednotka. VIDEO

Agresivní muž pod vlivem alkoholu velmi hlasitě nadával a vyhrožoval své partnerce smrtí. Přivolaná policejní hlídka zjistila, že je ozbrojen noži. Muž se nechtěl uklidnit, pak začal vyhrožovat i policistům. Ti přivolali posily, pro agresora si došla zásahová jednotka.

Osmatřicetiletý muž, který byl již několikrát trestán za násilnou trestnou činnosti, na Hradecku v sobotu 11. července vyhrožoval své partnerce zabitím, operační důstojník, který přijal oznámení, proto urychleně na místo vyslal hlídku policistů.

"Po příjezdu policisté zjistili, že muž je ozbrojen několika noži a v domě se nachází další osoby. Hlídka se pokusila s mužem navázat kontakt, ten se však nechtěl uklidnit a začal vyhrožovat i přivolaným policistům, operační důstojník proto na místo přivolal zásahovou jednotku," popsala mluvčí policie Lucie Konečná.

Ta se s ničím nepárala, policisté pomocí beranidla vyrazili dveře a zpacifikovali agresivního muže. Zkrotlý násilník skončil v policejní cele.

Související obsah

"Muži hrozí za přečin nebezpečného vyhrožování a přečin vyhrožování s cílem působit na úřední osobu až pět let za mřížemi," doplnila Konečná.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz