Zahraničí

West chce rozvod s Kardashianovou, z rasismu obvinil i její matku

West chce rozvod s Kardashianovou, z rasismu obvinil i její matku
Zdroj: Profimedia

Kanye West kromě prezidentského křesla usiluje o rozvod s manželkou Kim Kardashianovou. Aspoň to v noci napsal na sociální sítě. Svou ženu i její matku Kris Jennerovou navíc označil za představitelky "bělošské nadvlády". Kardashianová už dřív prohlásila, že se psychicky nemocný West neobejde bez prášků.

Kanye West v neděli oficiálně odstartoval předvolební kampaň. Úspěšný rapper se chce dostat do Bílého domu za každou cenu. Už po čtyřech dnech se ale rozvášnil a na twitterový profil napsal něco, co ho teď zaručeně mrzí. 

Manželství s Kim Kardashianovou je podle jeho slov konec. "Snažím se o rozvod s Kim už od doby, co se potkala s Meekem ve Warldolfu kvůli vězeňské reformě," tvrdil Kanye. Kardashianová se s v hotelu s rapperem Meekem Millem setkala už před dvěma lety.

"Meek je můj kámoš a je slušný. Kim byla úplně mimo. Mám hodnotu 5 miliard dolarů a skrz Ježíše ještě mnohem víc. (...) Kris (Jennerová, jeho tchyně, pozn. red.) a Kim se vyjadřují bez mého schválení. To by manželka dělat neměla. Bělošská nadřazenost," obvinil West svou ženu z rasistických postojů. Upozornil na to server dailymail.co.uk.

Související obsah

West trpí maniodepresivní psychózou a kontroverzní tweety už ze sociální sítě smazal. Na profilu si nechal jen ten, ve kterém sám sebe nazývá budoucím prezidentem.

Jennerová leží Westovi očividně v žaludku ještě víc než manželka. Vyfasovala od něj dokonce přezdívku, po vzoru jména severokorejského diktátora jí říká Kris Čong-un.

Kardashianová v minulosti opakovaně prohlásila, že by se rozvodu nebránila. Portál thesun.co.uk tvrdí, že spolu dvojice dokonce už ani nebydlí. Podle manželky musí brát West pravidelně prášky. Pokud vynechá, je s ním prý k nevydržení. Několikrát skončil i v psychiatrické léčebně.

Podívejte se na reportáž TV Nova o kandidatuře Kanyeho Westa:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz