Krimi

Nejdřív řádil v Německu, teď v Chebu. Muž ozbrojený pistolí dál uniká

Nejdřív řádil v Německu, teď v Chebu. Muž ozbrojený pistolí dál uniká
Zdroj: Policie ČR

Policisté stále pátrají po ozbrojeném muži, který měl ve středu dopoledne v obchodním domě v Chebu krást a mířit na ostrahu střelnou zbraní. Ukázalo se, že pachatel je cizinec, který v uplynulých dnech řádil i v sousedním Německu.

Dvaatřicetiletý Christian Cinquemani podle karlovarských policistů ve středu dopoledne ohrožoval v obchodním domě v Chebu krátkou střelnou zbraní ostrahu. Ta ho zadržela poté, co se pokusil odnést vystavené zboží bez zaplacení. Při pátrání spolupracují s německými kolegy.

"Těmi bylo potvrzeno, že se zřejmě jedná o stejného muže, který měl na území Německa páchat v posledních dnech rozsáhlou trestnou činnost," uvedl mluvčí policie Jakub Kopřiva. Hledaný cizinec je podezřelý z vydírání a okresní státní zastupitelství v Chebu vydalo předběžný souhlas s jeho zadržením.

Související obsah

Policisté se obrátili s žádostí o pomoc i na veřejnost. Pokud má někdo o muži informace, má zavolat na bezplatnou linku 158. "Vzhledem k tomu, že hledaný muž je ozbrojený, tak apelujeme na veřejnost, aby se ho v žádném případě nesnažila zadržet," varuje Kopřiva.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz