Zahraničí

Meghan a Harry si koupili hnízdečko za 300 milionů. Podívejte se dovnitř

Meghan a Harry si koupili hnízdečko za 300 milionů. Podívejte se dovnitř
Zdroj: Profimedia

Princ Harry a Meghan Markleová se zase přestěhovali. Tentokrát už se nejspíš jednalo o definitivní přesun, protože za sídlo v kalifornském Montecitu měli zaplatit téměř 15 milionů dolarů, v přepočtu přes 300 milionů korun. Za sousedy mají samá zvučná jména showzbyznysu.

Královský palác to není, přesto si princ Harry a vévodkyně Meghan nebudou žít špatně. Luxusní sídlo v kalifornském Montecitu je vyšel na více než 300 milionů korun a mají v něm, na co si vzpomenou.

Dům o výměře 1 734 metrů čtverečních má devět ložnicí, 16 koupelen, knihovnu, posilovnu, několik saun, výtah, hernu nebo domácí kino. Na pozemku, který je téměř 30 000 čtverečních metrů rozlehlý, stojí také dům pro hosty se dvěma ložnicemi a koupelnami.

Na profesionálně upravených zahradách rostou kromě růží století staré olivovníky nebo cypřiše. Samozřejmostí je i tenisový kurt, plavecký bazén a několik dětských hracích ploch, píše Vanity Fair.

Harry a Meghan stěhování nepotvrdili, na nákup ale ukazuje několik indicií. Za dům zaplatila tajemná finanční skupina, její adresa se však shoduje s kanceláří dlouholetého hollywoodského manažera Markleové. Exšlechticům navíc dojednal slevu, bývalý majitel ruského původu Sergej Grishin za 25 milionů dolarů, tedy téměř 660 milionů korun.

Související obsah

Dvojice bude bydlet ve vybrané společnosti, v Montecitu vlastní domy několik světových celebrit. Mezi nimi třeba Gwyneth Paltrow, Ellen DeGeneres, Ariana Grande nebo Oprah Winfrey.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz