Domácí

Na stany padají větve a stromy! Kemp přesto dál přijímá návštěvníky

V hororové místo se minulý měsíc proměnil autokemp Karvánky na jihu Čech. Vzduchem zde lítaly větve a padaly vzrostlé stromy, které poničily několik stanů a obytný vůz. Není to přitom poprvé, a i přesto kemp přijímá návštěvníky dál.

"Na stany, auta a obytná auta nám padaly lámající a vyvracejí se stromy. Náhodou se nikomu nic nestalo. Kdybych se zrovna nekoupal ve vodě, tak mohl strom spadnout na mě,“ uvedl jeden z návštěvníků kempu pro TN.cz.

Bouře v kempu vyvrátila několik vzrostlých stromů, některé i s kořeny. "Všechny ty stromy jsou nemocné, minulý rok jich mělo popadat skoro třicet,“ dodává návštěvník.

Kemp i přes to, že podle návštěvníků v místě dochází k častému padání stromů, přijímá návštěvníky i nadále."Toto je retro kemp. Nezachrání to ani pár nových chatek, ale personál je příjemný. Kemp působí dojmem, že se o něj nikdo nestará," zní komentář na internetu. 

Související obsah

"Popadané stromy poničily jen jeden stan a zrcátko u obytného vozu. Teď to akorát řeší pojišťovna. Měli jsme štěstí, že se nestalo něco mnohem horšího, dál to nijak neřešíme,“ vyjádřili se zástupci autokempu pro TN.cz

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz