Domácí

Na Karlovarsku narazil 20letý řidič BMW do stromů, spolujezdec zemřel!

Na Karlovarsku narazil 20letý řidič BMW do stromů, spolujezdec zemřel!
Zdroj: Policie ČR

Tragická nehoda u Nové Role na Karlovarsku si v pátek v brzkých ranních hodinách vyžádala mladý život. Teprve 20letý řidič BMW měl podle policie narazit do dvou stromů. Jeden ze spolujezdců zemřel, tři další lidé včetně mladého muže za volantem skončili v nemocnici.

Mezi obcemi Božíčany a Novou Rolí na Karlovarsku se v pátek brzy ráno stala tragická nehoda. Za volantem stříbrného BMW seděl teprve 20letý řidič.

"Z dosud nezjištěných příčin měl při projetí levotočivé zatáčky vyjet mimo komunikaci a narazit do dvou stromů," uvedla policejní mluvčí Eva Valtová.

V autě cestovali dohromady čtyři lidé. "Jeden ze spolujezdců bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem," doplnila.

Související obsah

Při nehodě se zranily další tři osoby včetně mladého řidiče, záchranáři je přepravili do nemocnice. ""Z toho jedna s vážným zraněním byla transportována letecky," řekla Valtová.

Případ budou vyšetřovat karlovarští kriminalisté, kteří momentálně zjišťují přesnou příčinu a okolnosti tragické nehody.

Nejde o jediné neštěstí na silnicích z tohoto týdne. Na Slovensku při bouračce zahynuli čtyři malí chlapci a muž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Diplomatický bojkot zimní olympiády v Pekingu podpoří i Kanada

Kanada se připojí ke Spojeným státům, Velké Británii a Austrálii v diplomatickém bojkotu zimních olympijských her v Pekingu, řekl ve středu kanadský premiér Justin Trudeau. Oznámení přišlo poté, co Bílý dům spolu s australskou a britskou vládou potvrdily diplomatický bojkot zimních her v únoru na protest proti porušování lidských práv v Číně. Čína slíbila, že bude reagovat "pevnými protiopatření".

Krátká zpráva

Piráti a STAN podali ústavní stížnost kvůli přepočtu hlasů z voleb

Koalice Pirátů a Starostů podala stížnost k Ústavnímu soudu kvůli přepočtu hlasů v říjnových sněmovních volbách. Nejvyšší správní soud jejich stížnost zamítl. Pokud by uspěli, mohli by mít o jednoho poslance víc. Státní volební komise podle koalice špatně přepočítala hlasy v takzvaném druhém skrutiniu. Podle šéfa STAN Víta Rakušana je nepochopitelné, že druhé ANO, které ztratilo na vítěze voleb 40.000 hlasů, získalo o jeden mandát víc než vítěz voleb.

Píše se na Deník.cz