Domácí

Tragické nehody. Zemřel motorkář a muž ze zdemolované dodávky

Tragické nehody. Zemřel motorkář a muž ze zdemolované dodávky
Zdroj: HZS Středočeského kraje

Páteční odpoledne bylo na českých silnicích tragické. Nehodu motocyklu s osobním autem u Třebíče nepřežil motorkář, další se těžce zranil. Na Kladensku si nehoda dodávky vyžádala život spolujezdce.

Krátce před třetí hodinou odpoledne vyjížděly záchranné složky k vážné nehodě dodávky u Jedomělic na Kladensku.

Vůz v lesním úseku mezi obcemi Hvězda a Mšec vyjelo ze silnice, pravou stranou narazilo do stromu a skončilo mezi dřevinami. "Řidič byl celkem v pořádku venku mimo kabinu, nehodu ale nepřežil spolujezdec, který ještě před příjezdem záchranných složek podlehl vážným zraněním," uvedl mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík.

Tragická nehoda se stala i u Dolních Dvorců na Vysočině, motorka se tam srazila s osobním vozidlem. 

"Při nehodě jeden motocyklista zemřel, druhý se těžce zranil a zraněna byla také spolujedoucí z osobního vozidla, se kterým se jeden motocyklista srazil. Druhý motocyklista havaroval mimo komunikaci," uvedli policisté na twitteru.

Obě nehody zastavily na dotčených silnicích provoz, místa už jsou ale plně průjezdná.

Související obsah

Mladý život vyhasl už v ranních hodinách na Karlovarsku. Řidič BMW tam podle policie narazil do stromů, následkům zranění podlehl na místě spolujezdec - psali jsme zde.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Tramvaj se v pražských Dejvicích srazila s osobním autem

Pražské záchranné složky zasahují u dopravní nehody tramvaje s osobním autem v ulici Jugoslávských partyzánů. Srazily se před 11. hodinou. "Mělo by se jednat o tramvaj č. 8. Podle aktuálních informací je na místě jeden zraněný muž," uvedla pro TN.cz mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová. Je muž 41 let, uvedla mluvčí záchranářů Jana Poštová. Pravděpodobně jde o řidiče osobního auta. Hasiči už na twitteru uvedli, že muž byl zaklíněný a povedlo se jim ho vyprostit.

Píše se na Deník.cz