Domácí

Ze skútru zbyly po nehodě trosky! Mladá řidička nepřežila, pro spolujezdkyni letěl vrtulník

Tragicky skončila nehoda na Prachaticku, kde se se srazilo osobní auto se skútrem. Mladá řidička zemřela na místě, nezletilou spolujezdkyni transportoval do nemocnice vrtulník. V osobním autě nebyl nikdo zraněn.

Nehoda se stala v neděli krátce po páté hodině odpoledne na silnici mezi obcemi Husinec a Vlachovo Březí na Prachaticku. Na místo okamžitě vyjeli policisté, hasiči a záchranáři, kteří vyslali také vrtulník.

"Při střetu zemřela mladá dvaadvacetiletá žena, řidička skútru. Její nezletilá spolujezdkyně byla zraněna a letecky přepravena k dalšímu ošetření do nemocnice," sdělila mluvčí policie Lenka Krausová.

Související obsah

Posádka osobního auta vyvázla bez zranění. Zatím není přesně jasné, jak se nehoda stala, příčinu a okolnosti nehody policie vyšetřuje. Silnice byla po dobu vyšetřování a odstraňování následků průjezdná kyvadlově.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny "svého" politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimir Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny "svého", tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz