Zahraničí

Slovenka vyhodila štěňátko z okna. Po pádu z 15 metrů okamžitě umřelo

Slovenka vyhodila štěňátko z okna. Po pádu z 15 metrů okamžitě umřelo
Zdroj: Policie SR

Asi 30letá žena z Trnavy na západě Slovenska měla otřesným způsobem usmrtit svého psa. Teprve několikaměsíční štěňátko podle policie vyhodila z okna v 15metrové výšce. Zvíře nepřežilo.

Ohavným zabitím štěněte se zabývají slovenští policisté. V pátek krátce před desátou hodinou večer měla svého pejska vyhodit z okna trnavské ubytovny přibližně 30letá žena.

"Osoba měla psíka vyhodit přes okno z výšky asi 15 metrů. Po dopadu na zem došlo k okamžitému úhynu. Policisté krátce nato zadrželi podezřelou osobu," informovala policie na facebooku.

Podle informací portálu tvnoviny.sk měla být žena pod vlivem alkoholu. "Byla opilá, každý den je opilá. To je zvěř, to je horší než zvíře, když to dokázala udělat zvířeti," řekl jeden ze sousedů.

Související obsah

"Případem se zaobírá vyšetřovatel. Ve věci zahájil trestní stíhání pro přečit týrání zvířat," dodali policisté. Za to hrozí na Slovensku dva roky za mřížemi. V případě prokázání viny na usmrcení psa může podezřelá žena skončit ve vězení až na pět let.

VAROVÁNÍ: Galerie obsahuje fotografie nevhodné pro slabší povahy

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně 7 lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly, jak se z lodi zachvácené požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi 7 kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz