Domácí

Bezohlední motorkáři vyrazili do národního parku! Nepoznáte je?

Bezohlední motorkáři vyrazili do národního parku! Nepoznáte je?
Zdroj: KRNAP

Po Krkonošském národním parku se v úterý proháněla skupina motorkářů, aniž by kdokoliv z nich dbal na to, že ničí okolní přírodu a ruší zvířata. Všechny se podařilo zachytit na kameru, strážci parku nyní prosí o pomoc při jejich ztotožňování.

"Rozmohl se nám tu takový nešvar. Na videu uvidíte skupinu motorkářů, kteří si spletli národní park s motokrosovou dráhou," popsali strážci Krkonošského národního parku (KRNAP) u záběrů na motorkáře.

Incident se odehrál u Rennerovek, ty se přitom nachází v 2. ochranném pásmu. Motorkáři byli podle záběrů nejméně čtyři, měli na sobě poměrně výrazné oblečení. Strážci parku nyní žádají veřejnost o pomoc při pátrání po skupině.

"Pokud máte jakékoliv informace, které by pomohly identifikovat konkrétní osoby, tak budeme rádi (info e-mailem na rdrahny@krnap.cz). Předem děkujeme," doplnili strážci.

Související obsah

Podobné jednání musí KRNAP řešit během celé sezóny, v zimě se například do Krkonoš vydávají lidé na skútrech. Příkladem je incident ze začátku dubna, kdy se podařilo skupinu vandalů vypátrat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz