Domácí

Žena v osmém měsíci nadýchala přes tři promile. Bolí mě břicho, skuhrala

Žena v osmém měsíci nadýchala přes tři promile. Bolí mě břicho, skuhrala
Zdroj: Městská policie Plzeň

Nepříjemný pohled se v pátek naskytl plzeňským strážníkům krátce po druhé hodině odpoledne. Na zastávce autobusu našli ženu zpitou pod obraz. Jak se navíc ukázalo, opilá cizinka byla v pokročilém stádiu těhotenství.

Městští policisté k zastávce v ulici Na Chmelnicích vyrazili na základě oznámení. Na lavičce u autobusové zastávky našli ležet ženu, ze které byl silně cítit alkohol.

Výsledek provedené dechové zkoušky muže zákona zaskočil. Cizinka původem z Lotyšska nadýchala 3,43 promile!

  

Podle vyjádření městské policie si stěžovala na bolesti břicha, a jak se záhy ukázalo, jednalo se o budoucí matku v osmém měsíci těhotenství. Strážníci na místo zavolali záchrannou službu, která si 36letou ženu převzala.

Související obsah

"Záchranáři na místě shledali pouze silnou opilost. Cizinka, ročník 1983, byla odeslána na gynekologické oddělení Fakultní nemocnice Lochotín," řekla na dotaz TN.cz mluvčí krajských záchranářů Mária Svobodová.

Nejedná se o první případ, kdy těhotná žena holdovala alkoholu. Policisté v polovině září vyjížděli k mladé ženě, která podle svědků ležela na jedné z přerovských ulic. Na místě muži zákona zjistili, že je silně opilá a navíc v jiném stavu. Nadýchala přes dvě promile a dokonce napadla přivolanou lékařku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz