Domácí

Herec Kopta má Covid-19 a vysoké horečky. Lidem poslal drsný vzkaz!

Herec Kopta má Covid-19 a vysoké horečky. Lidem poslal drsný vzkaz!
Zdroj: Profimedia

Oblíbený herec Václav Kopta, známý mimo jiné ze seriálu Ulice, své fanoušky šokoval oznámením, že má koronavirus. Na svém instagramovém účtu sdílel fotografie z domácího léčení s mrazivým vzkazem: "Modlete se, aby se tenhle sekáč nepodíval také na vás!"

"Všem, kdo tvrdí, že covid je virtuální manipulace, sloužící mocným tohoto světa k jeho ovládnutí, vzkazuju jediné: Jste hlupáci a modlete se, aby se tenhle sekáč nepodíval také na vás! Všem ostatním přeju hodně zdraví a optimismu!" napsal Václav Kopta na svůj instagram.

Připojil fotografii, na které viditelně unavený leží na posteli. Krátce nato sdílel další příspěvek, tentokrát doplněný o snímek lahvičky dezinfekce. Fanouškům vysvětlil, co ho vedlo k tomu se s diagnózou svěřit na sociálních sítích. Důvodem bylo zejména to, že ho rozčilují zkazky, že Covid-19 je vlastně vymyšlený a nákaza ve skutečnosti vůbec neexistuje.

"Zaprvé, je mi fakt zle. Zadruhé, do toho mi na facebook kamarád pošle fundované vysvětlení, proč se tak děje. Může za to Bill Gates a jakýsi Sóros, kteří za pomoci pandemie ovládnou planetu a testováním na covid onanočipují světovou populaci," svěřil se oblíbený herec.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Mimodn hlen: svj verej pspvek jsem napsal z tchto (a dnch jinch) dvod:1) Je mi fakt zle 2) Do toho mi na FB kamard pole fundovan vysvtlen, pro se tak dje - me za to Bill Gates a jaksi Sros, kte za pomoci pandemie ovldnou planetu a testovnm na Covid onanoipuj svtovou populaci. No, kdybych neml u dest den 39, tak se tomu zasmju. Vc m vytoil pspvek jinho ptele (kterho si vm) kter tvrd, e Covid je virtuln manipulace, kter vem(!) svtovm politikm umon nastolit nov d. Take mi jako nic nen? Ty propocen noci, rann zimnice - to je vlastn jenom takov Matrix? Tak proto jsem to napsal, vte? O tom, e je souasn situace pln restrikc, omezen a zkaz, politicky zneuiteln - tak o tom dn! Ale to se zdaleka netk pouze ns! Ale to bych zabedl do politiky a to nechci. A vte pro? Nemm ji rd...Ozvu se a toho mejda porazm! Bute zdrvi Konec hlen!

Pspvek sdlen Vaclav Kopta (@koptavaclav),

Přiznal, že už deset dní po sobě má horečku 39 °C a po podobných konspiračních teoriích mu tak není příliš do smíchu. Své přátele, kteří si v konspiracích kolem koronaviru libují, nešetří.

"Vytočil mě příspěvek přítele, kterého si vážím, který tvrdí, že covid je virtuální manipulace, která všem světovým politikům umožní nastolit nový řád. Takže mi jako nic není? Ty propocené noci, ranní zimnice – to je vlastně jenom takový Matrix? Tak proto jsem to napsal, víte?" rozčílil se Kopta.

Související obsah

Herec známý například ze seriálu Dáma a král, z filmů Sněženky a machři, Bezva ženská na krku nebo aktuálního snímku Šarlatán, připouští, že současná doba nahrává politikům. Tvrdí, že restrikce, omezení a zákazy jsou politicky snadno zneužitelné. Více do politické debaty ale zabředávat nechtěl.

"Ozvu se, až toho šmejda porazím! Buďte zdrávi," vzkázal Kopta fanouškům.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz